Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, ha egy nő férfi...

Mennyire gáz, ha egy nő férfi bőrdzsekit hord?

Figyelt kérdés
Most akarok venni bőrdzsekit, aminek az ujja vége és a derekánál gumis a rész. A női fazonokkal az a bajom, hogy a derekamig se érnek és engem ez zavar, mert könnyen felfázok.

2013. okt. 24. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem. Alapból nem hordasz fiú cuccokat, nem? Néha velem is van olyan, hogy meglátok a férfiosztályon egy pólót, aminek a mintája például nagyon-nagyon tetszik, és még soha nem szólt senki ezért.
2013. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kapucnis pulcsim az amit még férfiak számára terveztek. Megtetszett és így megvettem.


A bőrkabátokkal is így vagyok. :)

2013. okt. 24. 14:22
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Hat szerintem eleg gaz!

En sem veszek fel noi ruhakat mindenfele magyarazattal,meg kifogassal!

Szerintem a noi ruhatar sokkal valtozatosabb mint a ferfiak szurke unalmas ruhai,eppen ezert nehez elkepzelni,hogy nem talalsz magadnak!

Ha nem akarod ,hogy futotestnek nezzenek,akkor maradj a noi ruhak mellett!

2013. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: leírtam miért nem veszek nőit.

Van olyan pl a New Yorkerben, amire nem mondani meg épp melyik nemnek gyártották.

2013. okt. 24. 14:28
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem gáz :)
2013. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem gáz.

Nekem kislányként (általános iskolás koromban) több olyan ezer éves, de menő, hangulatos bőrkabátom volt, amit a nagybátyáimtól "örököltem" :) Tény, hogy nem néztem ki túl csajosan, de az nem is volt soha célom.

25/N

2013. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Pont utanad kerdezte valaki,hogy noi nadragba jar ferfi,es azt is odairta,hogy miert!

Meg is langyinak titulaljak,neked meg teszik alad a lovat!

Mert is?

2013. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Azért egy bőrkabát és egy valóban nőies nadrág között van némi különbség...
2013. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Mellesleg azt a kérdést egy unatkozó fiú írta ki, aki nyilván nem vesz fel nőcis nadrágokat, csak szó párbajozni akart...Ennek megfelelően az indoka is olyan, amilyen.
2013. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért szerintem van egy kis különbség a között, hogy egy nő hord férfi ruhát vagy egy férfi női ruhát.....

A nők szinte akármit felvehetnek, itt van példának az, hogy régen például nem is nagyon létezett "női nadrág", minden lány szoknyában járt. Ma mégis hordanak nők nadrágot, átvették a férfiaktól, a férfiak mégsem hordanak szoknyát!


Nem gáz, ha kényelmes és jól érzed magadat benne.

2013. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!