Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatosan öltözköDő csajok!...

Divatosan öltözköDő csajok! Mi a véleményetek amikor az utcán megláttok egy 15-18 év körüli lányt akin fekete bandás póló van ami egy számmal nagyobb a kelleténél, málhazsákkal és bakanccsal?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám magam divatosnak, még mindig sok bandás pólóm van, a bakancs meg nem szakad le a lábamról, de mostanában egyre nőiesebben öltözködök, sok ruhám van. Őszintén szólva szerintem megnézném milyen bandáról van szó, és ha szeretem őket, akkor esetleg meg is dícsérném :) Lehet az egy számmal nagyobb pólóval nem értenék egyet, de mivel férfiben az S-es is nagyobb a kelleténél, nem nagyon gondolnék rosszat, max annyit, hogy nem feltétlenül az én stílusom.
2013. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem az én stílusom, nagyon nem, egyszerűen kezd felhúzni hogy már minden második csaj rocker, punk, emo, goth, ez is egy divat már, ck kicsit levannak maradva, ki akarnak tűnni de nagyon nemmegy.
2013. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy bakker én is így nézte ki pár éve?:D És hogy majd kinövi. Most lehet tiltakozni, de én nem gyakran látok 30 éves rockernek kinéző nőket. A zene az más, az örök, de az öltözködést tényleg pár év alatt kinövi az ember.
2013. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Én divatosan öltözködő, ám fiú vagyok. Mikor meglátok egy ilyen csajt... Nos sajnálom, hogy ilyen fos stílusa van. Én is hallgatok olyan zenék mint "ezek", de ettől függetlenül nem öltözöm csövesnek. Pláne akkor érzek dühöt, sajnálatot, meg idegességet mikor egy amúgy gyönyörű, helyes, tökéletes alakú lányt látok ilyen szarokban. Fel nem fogom miért kell egy amúgy gyönyörű lánynak így elcsesznie magát. Felöltözne normálisan, mindenkinek bejönne és csinos, üde, gyönyörű lenne. Ehelyett meg.. Nem is tudom. Sohasem értettem ezeket. Nézd, jártam egy iskolába 2 hétig míg ki nem vágtak. Egyik fiatal csávó is ilyen "stílusu volt" A két héten keresztül végig full ugyanabba a cuccba jött állandóan. Mondjuk engem ez a része nem érdekel, csak mikor nem volt barátnőm, hát elég rossz volt látni ilyeneket mit ne mondjak. Már persze lányt..
2013. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
azt hogy az ő dolga,és senkinek semmi joga hogy beleszóljon vagy esetleg elítélje emiatt
2013. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha mindezt együtt hordja az nem tetszik , bandás póló farmer meg tornacipő igen. Ha lenne pénzem ezekre a pólókra, kb én is így öltöznék.
2013. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Azért ez eléggé felháborító... Mármint a kérdés. Tényleg k*rvára senkinek semmi köze hozzá,ki miben van. Az miért jobb,ha 12-20 éves lányok miniszoknyában,tűsarkúban botorkálnak,kezükben okostelefonnal? Az meg a másik hogy a legtöbben már csak divatrockerek,nem is éri meg foglalkozni velük, tiszta szánalmasak.
2013. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna, de egyáltalán nem a stilusom az ilyen. másokat elfogadok olyannak, amilyenek, ahogy szeretnek öltözködni.
2013. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, nem értem mire van a lepontozás. Tényleg szeretem azokat a bandákat akiknek a pólóit hordanám , nem a H&m-ből vett guns n roses pólós tinipics*k csoportjába tartozok. Ha felveszek egy ilyen pólót kapásból mondanám az albumokat, zenéket, nem úgy, hogy odamegyek megdicsérni, valakinek a ramones-os pólóját, amire az a válasz hogy, " azért vettem fel mert menő".
2013. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
én nem fikáznám le mert mindenki a saját stílusa szerint öltözködik, én is láttam már acélbetétes, bandapólós csajt nyáron a Balatonon!!!! és mindenki tök normálisan vette, lehet h nyáron nem éppen ez a legjobb szerkó de senkit sem izgatott, ha vki így érzi jól magát akkor ez van
2013. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!