Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bizonyos helyeken miért nem...

Bizonyos helyeken miért nem különböztetik meg a host és a hostess ruhákat?

Figyelt kérdés

Egy normális helyen külön adnak a fiúkra ruhát és külön a lányokra. Na most a bátyám egyetem mellett dolgozik, és a diákszövetkezet áttette egy másik munkára. Előtte rendezvényeken pakolt, a helyszínt biztosította. Most pedig asszisztensi munkakörbe betették egy fogászatra, ahol női kosztümöket kellene felvennie, mert ugye az egységes megjelenés kötelező. Sajnos nem varrnak külön a fiúkra, mivel az ilyen munkaköröket lányok végzik. Ti ezt értitek?


Azért a nagy egyenjogúságban ne mossuk össze a két nem ruházatát! Egy barackvirág kosztümben elég röhejes lenne, ha még nadrág is.


A bátyám nem vállalta el, ezért a diákszövetkezet kitette. Egy másik fiúnak kellett a pénz, ő elvállalta. (Lehet, hogy ő alapból hord ilyet. Nem tudom.)


A diákszövetkezetnél látszik, hogy női vezetés van, nem gondolnak bele, hogy egy fiúnak ez mennyire ciki. Azt nem értem, hogy ilyen előfordulhat 2013-ban?


Bocsi. Hosszúra sikerült. 18/L


2013. okt. 29. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Részvétem. :( ;)


Én tavaly az Apple Partynál dolgoztam, s ott kifejezetten lányos arcú fiúkat kerestek, hogy ha van ilyen gond, akkor sem legyen probléma. Bár igyekeznek lányokkal feltölteni az ilyen helyeket, de ha nincs erre alkalmas személy, akkor a fiúkból válogatnak... amúgy az elején elmondják ezt az eshetőséget, és aki fiúnak érzi magát, az gyorsan elhúz + egy lánynak sokkal könnyebb hosztesznek lennie.

2013. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Az nem zavar az esti hiradoban,hogy a rendorszovivo nok ferfi egyenruhaba rohogtetik magukat!

Vagy az Andrassy uton a puccettermekben a noi pincerek szinten ferfi csokor vagy egyenes nyakkaendobe nyomjak?

Egyebkent olvass visszabb egy par oldallal ugyan itt en tettem fel egy proba kerdest azzal a mondattal,hogy "szerintetek felvehetek ferfikent noi nadragot?"

Ott az utolso oldalon egy pitcsa azon gyozkod,az elozo valaszaimra, amit en vedekezeskeppen tettem fel,hogy mit szol ahhoz ha a csajok ferfi ruhat vesznek fel,pl.pincerkent,erre azt vagta a pofamba,hogy azok a lanyok dolgoznak,es az a munkaruhalyuk! "tortenetessen ferfi munkaruha!!!"

Na ezt tudom en is valaszolni a te kerdesedre is!

2013. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már miért lenne ciki?
2015. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!