Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó minőségűek a Lasocki cipők?

Jó minőségűek a Lasocki cipők?

Figyelt kérdés
Csizmát szeretnék venni, de nem egy szezonra szeretném. A CCC-ben elég szépeket láttam, megérik az árukat?
2013. okt. 30. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


ezt a kérdést én tettem fel

én még életemben nem hallottam erről az üzletről, csak kb egy hete, hogy ott jobban megéri vásárolni, tartósabbak is, mint a Deichmann, úgyhogy azóta nagyon foglalkoztat ez a dolog, hétvégén úgyis olyan városba megyünk ahol van ilyen cipőbolt, megnézem a kínálatukat, hátha van olyan ami tetszik, amit kinéztem az 13500 Ft, nekem ez elég nagy összegnek számít, de úgy vagyok vele, hogy ha tartós akkor inkább megveszem és évekig jó lesz

2013. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én már vettem itt cipőt, csak épp nem a "drága" részlegről, ezért érdekelne, hogy azok is megérik-e.

Amúgy a többi cipő nagyon jó, kényelmesek. Egy csizmám és egy nyári kis cipőm van a Jennifer&Jennifer márkájukból, utóbbit egész nyáron hordtam és imádtam. A csizma inkább alkalmi, viszont amellett, hogy iszonyú magas sarka van, meglepően kényelmes. Szóval biztos jobb mint a Deichmann.

2013. okt. 31. 19:04
 3/10 anonim válasza:
100%
Én vettem már LLasocki csizmát és most is biztosn azok között fogok keresgélni tavaszit.Minőségre kiváló,és nagyon kényelmes is.
2014. márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
45%

Én is ott vettem egy bőr cipőt lassan 1 éve. 15,000-ért venni egy valódi bőr cipőt amit még sarkalni is lehet szerintem jó vétel.


Lasocki= közepes kínai ami olasznak akar látszani

2015. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tökfánk válasza:
100%
A Lasocki nem kínai hanem lengyel. És igen, jó.
2015. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
65%
A Lasocki cipőnek csupán a neve LENGYEL! Egyébként semmi köze sem a lengyelekhez, sem Lengyelországhoz. A cipőket Bangladeshben és Kínában készítik.
2017. márc. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
57%
Ja, és a Lasocki tulajdonosa lengyel milliárdos... Benn van az első 10 leggazdagabb lengyelben...
2017. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Toga Aty válasza:
67%
Akkor pont ott készül ahol a Nike,Adidas,Puma,Converse stb..Kicsi ázsiai gyerek kezecskék varrják.
2017. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
24%
Tényleg szépek, de erkölcsi kérdés, hogy felveszed-e brutálisan meggyilkolt kutyák és macskák bőréből készült cipőket...
2018. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
97%
#9 kutyák és macskák bőrből nem készítenek cipőt, alkalmatlan rá. A cipőfelsőrész marha- vagy borjúbőrből készül. A kutyabőrt régen dobkészítéshez használták föl, a macskabőr felhasználása nem jellemző.
2018. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!