Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnek kitunni a tomegbol,...

Szeretnek kitunni a tomegbol, de nem tudom hogyan kezdjek hozza? 16/L

Figyelt kérdés
Szeretnem hogy eszrevegyenek, eddig elegge kis szurke eger voltam es mar meguntam...ha tudnatok adni tippeket, hogy milyen legyek(haj, smink,korom,oltozkodes, egyszoval minden) annak nagyon orulnek :) mindenkire menni fog a zold kez!

2013. okt. 31. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem,próbálj ki stílusokat,döntsd el,hogy neked melyik jön be a legjobban.Ne engedd,hogy mások befolyásoljanak. Úgyse fog senkinek tetszeni,de te akkor is abba légy,amit jónak látsz.

Ezek a külsőségek függnek a személyiségedtől is.

Ha egy visszahúzódó lány vagy,semmi értelme feltűnő hajnak,mert úgyse fog tetszeni.

Ha jókislány vagy,ne akarj vadóc lenni.Egy erőszakos egyéniségnek nem fognak jól állni ezek a jókislányos dolgok. D

Én elég érdekes vagyok. :D Egyik részt az egyszerűt szeretem,másrészt a divatot. :D Egyszerre vagyok jókislány,de emellett olyan kiismerhetetlen is.

Nagyon szeretem az elegáns dolgokat,fehéret,világosat. :D

Nem szeretem az amerikás cuccokat(hisz most az a divat),de a divatosabb,mostani dolgok azért tetszenek. :D

Van egy kislányos ,angyalkás stílusom,s van egy pörgősebb,dilisebb is :D

Nem érezném jól magam,ha össze lennék mázolva,de emellett pl. nagyon tetszenek az egyszerű,szép rúzsok,a francia köröm.


Ha pedig nem egyedi akarsz lenni,hanem feltűnő,mind sajnos nagyon sok lány,akkor:

-tornacipő

-csőnadrág(most nagyon divatos a párducmintás,virágos, űrmintás)

-valami jelképes póló(Amerikás,Keep Calm,bajuszos)

-sminkbe elengedhetetlen a szemceruza,és szempillaspriál

-körmök: mindegyik másmilyen mintás

-haj: tépett most a divat ahogy tudom(én levágattam márciusba ilyenre,és nem szeretem)


Ha esetleg leírsz pár jellemzőt magadról,tudok tanácsot adni,hisz ilyen téren elég széles a baráti köröm. :D


Bocsi,elég hosszú lett.

2013. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha azokat hordod, amit az előttem lévő a végéhez leírt, pont, hogy elveszel a tömegben. Mindenki ilyen cuccokat hordd..


Amúgy pedig, szerintem hogy lehetsz feltűnő:

- Színes csőnadrág, nekem mindig megakad rajta a szemem.

- Esetleg ha bevállalósabb vagy, és a szüleidnek nincs ellenére, akkor befesthetnéd, vagy beszínezhetnéd a hajad, valami ilyesmire: [link]


persze csak egy tipp, de ezzel tuti kitűnnél a tömegből, és szerintem még jól is néz ki :D Na de ne egyből, ugrásszerűen vesd bele magad, előtte valami apróságok, mert az akkor fog igazán jól állni, ha mosolygós vagy, és magabiztos :)


Egy fejpánt elég egyedi tud lenni, mondjuk ezt inkább tavaszra-nyárra, meg ameddig még most jó idők vannak :) [link]


De mondom, legyél mosolygós, legyél kedves az emberekkel, legyél kicsit szeleburdi, és ki fogsz tűnni a tömegből :)

2013. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú, akkor az előttem lévőkhöz képest én rövid leszek.

Menj be egy ruhaboltba és zárd ki azt a fejedből, hogy "ilyet láttam a kedvenc énekesemen, ilyene van a legjobb barátnőmnek, ilyet hord a suli legmenőbb csaja". Nézz végig minden egyes ruhát és csak azokat vidd be a próbafülkébe amik tetszenek. Azokat vidd a kasszához, amik jól is állnak. Akkor leszel egyedi, ha azt viseled, ami neked tetszik, és bátran hordod, mert jól is áll. Ha olyan ruhákat viselsz, amik tetszenek neked, akkor azok TÉGED tükröznek, belőled viszont nincs még egy, tehát TE EGYEDI vagy. :)

2013. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!