Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2 hetes nyaralás alatt valószí...

2 hetes nyaralás alatt valószínűleg meg fog jönni. Nem vagyok tamponpárti, úgyhogy maradok a betétnél, de a menstruáció alatt csak napozni fogok. A szárny nélküli betét nagyon feltünő a strandon?

Figyelt kérdés
És nem csúszik el a szárny nélküli? Mindig szárnyasbetétet használok, de azért az mégis gáz lenne fürdőruhához.
2008. júl. 8. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
hát én azért eléggé azon gondolkodnék, mikor csúszik arrébb és látszódik meg. ha nem vagy tamponpárti akkor rövidebb szoknya, vagy rövidgatya inkább... nekem már tisztaságibetét csúszott ki oldalra...:/
2008. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
szerintem próbáld meg a tampont! nekem higénikusabb, és természetesebb, kényelmesebb mint a betét. Énis mindig azon gondolkodnék hogy nem-e csúszik ki, vagy ilyesmi.
2008. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha mindenképpen betétnél akarsz maradni, az vagy el fog csúszni, vagy meglátszik. Szerintem a vékony is meglátszik :-S Ebben az esetben vegyél fel rövidnacit, lehet olyat kapni, hogy szinte mindened kivan belőle.
2008. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy még szűz vagyok, és nem nagyon merem magamnak felrakni a tampont. próbáltam már, de nem sikerült. alig akart "bemenni", és ott is kényelmetlen volt..szerintem nem ment fel teljesen :(
2008. júl. 8. 18:22
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
én is használtam szüzen tampont,eleinte nekem is nehezen ment a felhelyezés.nemtom milyen tampont használtál,próbáld ki az o.b. minit. szerintem higiénikusabb mint a betét,és nem látni a bikini alatt és a vízbe is mehetsz.szerintem próbáld ki.
2008. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
70%
Szia! Ha még szűz vagy, szerintem akkor is nyugottan használhatsz tampon.Én szüzen is már használtam és semmi gond nem volt. Ha pedig nem vérzel annyira használj minit én is azzal kezdtem=) Utána meg már a normál is jo volt! Szerintem probáld ki nemhiszem h lenne valami bajod=)! de a betétet én sem ajánlom!
2008. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Ha annyira nem szeretnéd, ne használd! Van a Libressnek egy olyan szárnyas betétje, aminek átlátszó a szárnya! Én azzal húztam ki pár éve, mostanra már tamponra áttértem. Eleinte nagyon rossz volt, de már nem bírtam elviselni a betétet.
2008. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem tuti emg fog látszani ha csak fürdőruha alsó lesz rajtad, szóval egy rövid sort vagy szoknya ajánlot, abban is tudsz napozni, de azért vigyél tampont hátha meggondolod magad és sikerül is rendesen felhelyezni.

Amikor beteszed akkor ne felfelé akard nyomni egyből, hanem picit magadfelé és utánna felfelé addig amíg szinte az egész mutató ujadd bent van.

2008. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
30%
én már hallottam olyan gyógyszerről, amit a menstruáció utáni xy naptól kell szedni, és amikor abbahagyod csak akkor fog megjönni. Sajnos csak felnőtteknek :( Tinédzsereknek tilos...
2008. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
énis azért kezdtem el tampont használni mert a nyaralásra vártam..és nekem is eleinte nehéz volt de aztán könnyen ment már a másodiknál. szerintem ha kipróbálod nem lesz semmi bajod mert énis szűz vagyok és nem szakadt át a szűzhártyám szerintem neked sem fog. sok sikert!:)
2008. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!