Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rock koncertre mit vegyek fel?

Rock koncertre mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! fiú vagyok, imádom a rockot, metált eggyik haverom, akinek van egy kezdő metál bandája meghivott a koncertjükre.

Sajnos nincsenek rocker cuccaim, de mégis szeretnék valami ideillőt felvenni. Igazából jól tudom, hogy mitkéne felvegyek, teljesen tisztában vagyok vele, csak egyszerűen nincs és gondoltam adhatnátok pár tippet, az is belefér szerintem, hogy elmegyek s veszek 1-2 rocker pólót, mert még kb 6 nap van a koncertig XD

Adnátok pár ötletet?

köszi az értelmes válaszokat!



2013. nov. 7. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem nem kell oda kiöltözni... nyáron fesztiválra mentem, van a bandától pólóm akiknek mentem a koncertjeire, de nem vettem fel, mert nem a legkényelmesebb pólóim. Tornacipőben voltam, farmerban meg rövidujjúban.


Gondolom bent lesz valami kisebb szórakozóhelyen. Nem kell nagyon rockernek öltözni, szerintem egy fekete póló, sötét farmer meg a cipő amit amúgy is hordasz... pulcsi legyen nálad, de ha nincs hideg akkor úgyis leveszed. Nem feltétlenül kell rocker pólóba menni, ha amúgy nem akartál venni, akkor ezért ne fektess be bandáspólókba :D

Persze gondolom lesznek ott nagy acélbetkós láncosgatyás bandáspólós rockerek, de szerintem nem nagyon kell beöltöznöd senkinek.

2013. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bakancs, vagy tornacipő, farmer, fekete poló tökéletesen megteszi szerintem.
2013. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nagyjából énis igy képzeltem el :)

köszi, és még valami!: hosszú hajam sincs, szóval zselézzem fel vagy hagyjam természetesen? Remélem attól nem tévesztenek össze valami diszkós pávával, csakmert felállitom a hajam...


Ja, amiér válaszoltatok belinkelem ennek a bandának az eggyik számát, szerintem tetszeni fog:


http://www.youtube.com/watch?v=O2-R06qidP4

2013. nov. 7. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg nem rossz a zene, szerintem ne zselézd a hajad.
2013. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon fontos ,hogy ruhát.
2013. nov. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jó a humorod!
2013. nov. 10. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!