Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Konditeremben rövidnadrág alá...

Konditeremben rövidnadrág alá vett feszülős rövidnaci hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Egy srác, aki futógépezni szokott, a rövidnadrágja alá szokta felhúzni, de alul kilátszik. Amúgy menő srácnak tűnik, a barátnőjét ismerem, szerinte ez így jól néz ki.

2013. nov. 13. 10:14
1 2
 11/19 anonim válasza:

10-es!

Ha mindent meg akarsz mutatni, főleg ha van mit, csak tessék, nincs vele gond. Viszont ha nem akarsz nagyon kitűnni az edzőtársaid közül, mert azért valljuk be, a srácok általában rövidnadrágot viselnek edzőteremben, akkor inkább te is hordd. Srácoknál a feszülős cuccok közül inkább az izompóló az, amit gyakrabban látni és elfogadottabb önmagában.

Persze ha a rövidgatya zavar és nem érdekel mások véleménye, akkor ne hordd. Úszásnál pl. elég zavaró lenne, ott azért nem hordják:)

2013. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Megis lehet latni a strandon,tengerparton egy ket gyikon a rovidgatyat!
2013. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ma megint láttam a srácot, de most még hosszabb, térdig érő feszülős rövidgatyát húzott a sima rövidnadrágja alá, így tényleg nagyon kilátszik. Mintha kérkedni akarna vele..ez lenne az új divat? Barátnője szerint nagyon odafigyel az öltözködésére, szóval nem hiszem, hogy csak pont így jött ki.
2013. nov. 18. 23:24
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

én is így hordtam futáshoz, főleg nyáron mer úgy gondoltam ciki, ha fiúként feszülős nadrágban mutatkozok.

de hülyeség amúgy, mert sokkal jobban bemelegszik az ember. egy ideje már nem igazán érdekel ki mit gondol, én edzeni megyek nem másoknak akarok megfelelni... de különben egyre többen futnak férfiak is feszülős gatyában szal talán egyre kevésbé lesz érdekes...

20/F

2013. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én fiúként görkorizni is feszülős nadrágban szoktam, és nem veszek rá másik gatyát. :) Sokkal kényelmesebb, vagányabb így szerintem. :)
2013. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

Én azt nem értem, hogy a feszülős rövidnacira minek a rövidnadrág?? Szerintem béna így.

Kondizáshoz pont elég egy feszülős, nem kell arra másik. :)

2015. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig önmagában a feszülős néz ki bénán, srácokon. Amúgy meg hová tegyem a telefont, kulcsot, zsepit?:)
2015. jún. 13. 14:35
 18/19 anonim ***** válasza:
Vannak speci sportnacik amikben van ilyen hosszabb, feszulos boxer also, Nike meg Helly Hansennel lattam ilyent.
2015. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyebkent az ilyen sportnacik pehelykonnyuek, huzhatod barmire, nem fogod erezni, hogy rajtad van.
2015. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!