Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 évesen nem öltözködöm...

14 évesen nem öltözködöm divatosan. Ez baj?

Figyelt kérdés
Az összes suliban én vagyok az egyetlen,aki nem divatos.Még az alsósok is csinibbek,mint én!Csak farmer,póló és kardigán van rajtam.Úgy gondoltam,hogy (mikor elballagok az általánosból) a következő suliban csinibben fogok öltözni,mert ballagásomra kapok pénzt és abból majd sok ruhát veszek.Jó lesz ez így?

2013. nov. 15. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed magad így, ahogy vagy? Ha igen, akkor tovább nem is mondom.
2013. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát...egyszer én is szeretnék divatos lenni.
2013. nov. 15. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz a divatos alatt? 10.-es vagyok, biztosítalak, hogy a fél iskola farmer póló kardigánban jár.

Ha te jobban éreznéd magad más ruhákban, akkor természetesen vegyél olyat. Én ruhákban szoktam járni, és mindig mondják, hogy van saját stílusom :) A lényeg, hogy olyat vegyél csak meg, amiben jól érzed magad, úgy érzed, te vagy, stb.

2013. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném elérni! :)
2013. nov. 15. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy más is tanácsolta, olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad. Engem például egyáltalán nem érdekel, hogy hogyan öltözködöm suliba. A fiúk még éretlenek, rondák, szóval nekik fölösleges kiöltözni. A lányok pedig úgyis találnak valamit, amibe bele lehet kötni. Én is így tervezem, hogy majd gimiben "merészebb" leszek. Mármint szoknyát is hordok majd, mert amúgy nagyon szeretem a szoknyát, meg a ruhákat (persze nem túl rövid szoknya, néhány centivel térd fölötti). Még ha vásárolni megyek, akkor is jobban kiöltözök. Sminkeléssel ugyanez a helyzet nálam. :)


De én például nagyon rákattantam a sálakra. És tényleg nagyon fel tudják dobni az összeállítást, szóval érdemes beszerezni néhányat. Ez a videó is nagyon szuper, sál viselési módok vannak! Érdemes megnézni :)

http://www.youtube.com/watch?v=5LYAEz777AU


A mi sulinkban is van egy csomó alsós, aki kiöltözik, meg divatozik... én meg csak bámulok. Több sminket viselnek, mint én valaha is. De mindegy, ez már nem az én problémám. :P


14/l

2013. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Szerintem mindkettőnknek sikerülni fog!Jó volt a video is.
2013. nov. 16. 14:50
 7/8 anonim válasza:
Én ismerek egy lányt, aki szerintem TÉNYLEG a legszebb lány a világon, és ő is csak farmert, pólót, pulcsit hord, de pont ez emeli ki a többi lány közül öltözködésben is.
2013. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. dec. 26. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!