Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Operába hogyan öltözzek fel?

Operába hogyan öltözzek fel?

Figyelt kérdés
Nem páholyba szól a jegy. 14/L

2013. nov. 22. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Operába nagyon elegáns ruhában illik menni. Szövetnadrág, vagy szoknya, ami max tenyérnyivel ér térd fölé, elegáns blúzzal, és a blézer se túlzás. Cicagatya,fekete farmer nem oda való.
2013. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

n egy hasonló ruhát vettem fel, fekete harisnyával és blézerrel:

[link]

Meg néhány ékszerrel. :)

2013. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Az a helyzet hogy előtte még találkozunk ismerőseinkkel, és a városban sétálgatnánk, meg utána is, így nem lesz lehetőség az átöltözésre. A szoknya, ruha valóban elegáns, de nekem most az ésszerűséget kell előtérbe helyeznem, így kénytelen vagyok nadrágba menni, ami nem szövet, mert olyan nincs.:/ Viszont fehér blúzt fogok szürke blézerrel felvenni, remélem, az mérsékeli a farmer viselésének "bűnösségét".:D
2013. nov. 22. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Farmer operába nem való.
2013. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ilyesmi ruhában voltam: [link]

Persze Te fiatalabb vagy, de én azért koktélruhát vagy szoknyát blúzzal vennék fel.


19L

2013. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már megvolt az előadás, és nagyon sokan voltak egyszerűen felöltözve, farmerral.:D Mielőtt még megköveznétek emiatt...
2013. nov. 26. 16:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként is az Operában az a lényeg, hogy élvezzük az előadást és ne feszengjünk!:) Aki estélyiben jelent meg és kínosan ügyelt a megjelenésére az az első felvonás után távozott... Az emberek nem azt fürkészik a másikon, hogy farmerben van-e!
2013. nov. 26. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!