Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Deichmanno...

Mi a véleményetek a Deichmannos GALLUS márkáról? Kinéztem egy téli cipőt, csak a 17 000 forint kicsit soknak tűnik, de ha jó cipő, akkor megéri az árát. Kép lent!

Figyelt kérdés

Itt van a cipő linkje :

[link]



2013. dec. 5. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Deichmannos cipőkről csak rossz tapasztalataim vannak, szóval képzelheted.
2013. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy Gallus cipőm, 4 évig hordtam napi rendszerességgel, amíg el nem repedt a talpa, de semmi más kopás, szakadás, anyagfáradás nem volt rajta.
2013. dec. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Deicmannban az olcsó műbör cipők gagyik. Viszont vettem ott már drágább női bőr cipőt, és az jó minőségű, megérte.

Van rá garancia, a blokkot őrizd meg ha megveszed.

2013. dec. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férjemnek van, pár hét után egy helyen elengedett a varrás. Igaz mi féláron vettük, 17 ezret nem adnék érte.
2013. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 16ezer forintos Gallus vízálló cipőm pont 2 évig bírta. Ekkorra a talpa megrepedt és beázott alul. Pedig csak ősszel és tavasszal használtam. Egy másik 9ezres még bírja.
2016. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy hulladék. 10 éves Gallus cipőm kb 2 kezemen meg tudom számolni hányszor volt rajtam, szó szerint atomjaira hullott.
2018. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kb. 2 év használat után jobb és bal pár talpa is kettérepedt, de eleinte fel se tűnt, csak hetek múlva, mikor tócsába léptem. Akkor néztem meg és jöttem rá, miért lett benne más érzetem. Aztán még hónapokig használtam száraz időben, mígnem úgy döntöttem, mégis gáz lenne, ha melóhelyen feltűnne a kolléganőknek, vagy szétesne a lábamon, így nyugalmaztam, most kerti cipőnek használom.
2022. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!