Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen szoknya fehér...

Egy ilyen szoknya fehér blúzzal és magassarkúval felvehető néha hétköznap is?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy ez inkább csak alkalmakra (ballagás, szalagavató, színház...stb) való?



2013. dec. 9. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ballagásra? Nem. Ez a "szoknya" vagy öv a sarokra való.
2013. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez max a strandra vehető fel. Alkalmakkor nem illik miniszoknyát viselni, jobb helyekre be sem engednének ilyenben. Utcán pedig nem tudom, épeszű nő miért flangálna ilyenben, miért jó az neki, h a kancigányok a legcifrább trágárságokat kiabálják utána és mindenki olcsó lotyónak nézi!
2013. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ez már sokadik ilyen kérdés,ugyanezzel a képpel.Nem volt elegendő a többi a válasz? Mindenki azt írja,hogy nagyon rövid, hiába teszed ki még vagy 10x.
2013. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már fel, hogy kurvincás. És ha még kövér is vagy mellé, akkor pláne felejtsd el.
2013. dec. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Hibátlan alakkal, egy megfelelő helyre miért ne lenne felvehető? Azért, mert nektek nincs olyan alakotok, hogy felvehessétek? Vagy pasik esetében, a barátnőtöknek nincs? Fikázni könnyebb, mint elmenni tornázni meg egészségesen étkezni, ez igaz. Vásárolni nem ebben megy az ember lánya, de egy moziba vagy étterembe miért lenne kur.ás? Tudni kell viselni, és akkor nem látszik ki belőle semmi. Normális helyre be sem engednek? Hidd el, több nívósabb helyen voltam már mint Te - mindenhova beengedtek. (nem vagyok pros.i, a férjemmel mentem) A kan.igány meg valószínűleg Te lehetsz kedves 2-es.

Ne magadból indulj ki.

2013. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Jesszus, 5, elgurult a xanaxod, vagy ilyen régen dugtak meg?XD
2013. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pedig az ilyen ünneplő szoknyák általában eléggé minik szoktak lenni, ha nem is ennyire, de majdnem. Ballagáson is ilyesmiben szoktak lenni a lányok.
2013. dec. 10. 17:48
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne vedd fel. (ffi)
2013. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Ballagáson, a 14 éves csitrik, akiknek még nincs kiforrott izlése és nem tudják mit illik és mit nem...
2013. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Mit illik meg mit nem. Atyaég! Hol élsz Te, a középkorban?
2013. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!