Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Férfi" pulcsi nőnek?

"Férfi" pulcsi nőnek?

Figyelt kérdés

Véletlenül vettem, vagyis egyátalán nem gondoltam hogy férfi. Csak a blokkon láttam hogy F betű van a megnevezése előtt.

Amúgy fakóbb bordó színe van, kötött és ilyen kis fehér szöszös(nem tudom ennek van -e valami megnevezése)

Amúgy annyira nem látszott hogy férfi, még a barátnőim is azt mondták mikor vettem hogy nekem is jól állna( nem, nem vagyok fiús).

És a nyaka V alakú egyik oldal a másikra hajtva kicsit,

talán ez egy kicsit gyanús lehet, de ilyet is csak néhány "tipikus páwán" láttam, és először azt hittem hogy női cuccokban van. :/



2013. dec. 23. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy tipikus Páwa pulcsi. Csajonkon még nem láttam de a fiúkon nagyon ne tetszet. De most divatok a bővebb oversize fazonú kötött pulcsik. Bár azoknak inkább csónak nyakavan.
2013. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy az F az Female-t jelent, vagyis női.

De egyébként is, némelyik pasi már nőiesebben öltözik, mint egy nő, szóval sok cuccról nehéz megmondani, hogy melyik nemnek is szánták -.-'

2013. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel valami nagyon csajossal, a férfi cuccokat (még azokat is, amiken látszik, hogy ffi) úgy jó hordani
2013. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En ugy tudom,legalabb is az itt elhangzottak-hozzaszolasok alapjan,hogy ha valaki az ellenkezo nem ruhajat viseli az futotest...

Tehat ezt merlegelve hordjad!

2013. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy férfi pulcsim. Nem volt otthon tiszta, így felvettem a bátyámét. Kicsit lóg, de nem áll rosszul. Azóta az enyém lett, szoknyával hordom, így nem slampos, még senki sem mondta hogy férfiruha.
2013. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem talalkoztal velem!
2013. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Viccet felre teve,en meg a felesegem nadragjat hordom,mert neki egy kicsit nagy,nekem meg pont jo!
2013. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!