Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dec.27. -énmár megkezdődnek a...

Dec.27. -énmár megkezdődnek a téli leárazások az aréna plázában?

Figyelt kérdés

Győri vagyok és itt már karácsony előtt is vmelyik üzletben megkezdődött pl. dec. 22.-én 70%-os leárazásban vettem inget a Promodban. Itt Győrben már tényleg sok üzletben megkezdődött pl. Reserved, H&M, C&A, Camaieu, Promod, Orsay, New Yorker.

Holnap (dec.27.-én van rá lehetőségem hogy pestre utazzak és az aréna plázában tudjak vásárolni. Egyik éven úgy jártam hogy mire mentem már a jó cuccokat kiválogatták, ezért nem szeretnék róla lemaradni. Karácsonyra is kaptam vásárlási utalványokat, meg pénzt hogy majd itt költsem el.

Amely üzletek érdekelnek: Zara, Bershka, Pull&Bear, Promod, H&M, Mango

A válaszokat előre is köszönöm :)

15L



2013. dec. 26. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát most ünnepek után mindenképp lesz leárazás.De a téli szerintem majd csak valamikor februárban lesz.:)
2013. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz :))
2013. dec. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!