Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Converse tényleg pocsék márka?

A Converse tényleg pocsék márka?

Figyelt kérdés
Rengeteg rosszat hallottam már róla, ráadásul drága is, ezektől függetlenül sokaknak van a környezetemben... Valami tapasztalat felőle, vélemény róla?

2013. dec. 26. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
3 évig volt Converse cipőm,sima fekete. Ennyi év után kezdett tönkremenni. Igen, tényleh kicsit húzós a normálisabb darabok száma, de tudom hogy jó cuccot kapok érte. A lényeg, hogy más cipőkkel hotdva kombinált, mert ha csak azt hordod, úgy tényleg hamar elnyűvöd. Fehéret mem ajánlom, az hamar koszolódik, és csak eredetit vegyél! Aki meg fújolja hogy milyen fos meg szar,annak csal nincs pénze rá.
2013. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két bőr volt, az egyik idén ment tönkre, 3 év után, a másik 2 éves, és még mindig olyan, mint új korában. :) Szóval szerintem megéri.
2013. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

most kérdés ,hogy honnan hallod a rosszat ? attól aki 2000 ft ért vette vateráról ,hogy húú 2000-ért tuti eredeti ,vagy aki a szomszédtól vette bolti áron ,mert fúúú szomszéd biztos nem ver át :)


én télen nyáron ugyan azt a cipőt hordom ( nincs is más cipőm ) és nekem 5-6 évet simán kibír én mindig a Converse boltba veszem igaz drága ,mert 25 körül szoktam venni és am nem a sima vékonyat veszem ,meg nem is a vastag télit hanem a kettő között ,de nekem megéri , mert 5-6 évig van cipőm télen nyáron és nem büdösödik be a lábam


szóval szerintem nagyon megéri sokan mondják, hogy h*lye vagyok ,hogy kiadok 25ezret egy cipőre ,de amíg én veszek egyet és hordom 5 évig ,ő 5 év alatt vesz vagy 10et

2013. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan feltörte a lábam az oldalán az a bumszli gumi. Többet nem veszek ilyen cipőt az biztos. (jah és most már belátom, hogy ronda is!)
2013. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem kb egy év alatt ment szét a szélén a gumi rész. Szóval szerintem semmi extra, csak a neve nagy, nagyon divatos lett. De tényleg irreálisan drága.
2013. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Évekig hordtam egy olyan tornacipőt. Két Hegyalja, heti négy óra kosárlabda két éven át, egyszer egy 30 kilométeres túrát is megjárt, bár igencsak érezni lehetett, hogy nem arra való. Meglátszik rajta, hogy nem volt megkímélve, de egyben van és otthoni melós cipőnek még mindig tökéletes.
2013. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem pocsék, csak drága, mint minden márkás holmi. Egy Converse tényleg évekig nem esik szét (mondjuk nyilván látszik rajta a használat), ha meg 2-4 ezerért veszel egy kínai sportcipőt, az jó esetben bírja fél évig.
2013. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 moonlightsentinel ***** válasza:

Nekem két conversem volt, mindkettő szétment egy év után, mondjuk tény, hogy én azért strapálom a cipőket, sokat soportolok, meg vagyok a szabadban, tavaly nyáron szinte végig sátraztunk (Hegyalja, Balaton, meg egy ismi nyaralójánál) szal nem kímélem őket, de egy évnél tovább nem bírták.

Szerintem azért a pénzért tudsz minőségibb cipőt is venni...

2013. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Drága dolog, de én mindig cipőből megyek a márkára, a minőségre inkább. A kedvenc páram, egy sötétkék, lassan négy éve szolgál hűségesen, járt már meg rengeteg osztálykirndulást, kb. 5-6 évszakot mindennapos használatra, egy nap Voltot, csak beporosodott. A szélén a gumi már tropa kilátszik a zoknim, a sarkával volt már cipésznél is, de a talpa meg a többi része kifogástalan. Baromi kényelmes és megbízható, nem félek, hogy leszakad a lábamról, pedig én irtó gyorsan vágom tönkre a cipőket, olyan hülyén lépek :)

Nyilván sok egy alap darabért a 15 ezer, és a márkát is meg kell fizetni, de nyilván sokkal jobb, mint egy kínais pár csuka.

2013. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Húh, köszönöm a sok választ. Végül arra jutottam, hogy kipróbálom, nekem mennyit bír (:
2013. dec. 26. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!