Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlagos és alaktalan férfiak...

Átlagos és alaktalan férfiak miért vesznek fel feszülős, "szexi" alsóneműt?

Figyelt kérdés

Nézegettem az Aussiebum kínálatát, mivel a nyárra szeretnék rendelni pár fürdőgatyát, esetleg alsógatyákat is. A kondiöltözőben is láttam már srácokon, fórumokon elolvastam, hogy jó és megbízható, és volt egy komment,az egyik válaszoló linkelt egy videót, amin egy fickó elmondja a véleményét az egyik termékről, és röhögve tette hozzá, hogy ha így nézel ki, inkább vegyél susogósat. Igaza volt, aki nem izmos vagy atletikus, az egy ilyen gatyában szerintem csak kiröhögteti magát, pont az ellenkező hatást érve el. Én értem, hogy valaki ebben érzi jól magát, és próbálok nem ítélkezni, de egy minimális önkritikája azért kéne, hogy legyen az embernek, egy nőt is megszólnak, ha dagadt és szűk fehérneműbe préseli magát.

http://www.youtube.com/watch?v=oxnC7j2AnIE


(Egyesek szerint ez a fickó a formátlan alakjával jól néz ki, érdemes elolvasni a kommenteket).


22/F



2013. dec. 29. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

pont azt írom hogy a vékonyak meg az izmosak is úgyanúgy jól járnak a feszülőssel, egyébként itt nézelődjetek, van jó kínálat ebben a márkában:


[link]


Bár való igaz, hogy a legtöbbje meleg kisugárzást mutat, de fürdőgatyában még jók is vannak.

2013. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hú... Kérdező, te meleg vagy? Nem bántásból kérdezem.
2013. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok.
2013. dec. 29. 17:59
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is kifejezetten jól néznek ki,ráadásul most karácsonyi leértékelés van az oldalukon,barátibbak az árak.:)
2013. dec. 29. 18:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez valami szörnyű.
2013. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!