Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha lányként fiú pólót...

Gáz, ha lányként fiú pólót veszek magamnak, mert jobban tetszenek?

Figyelt kérdés
L19
2013. dec. 29. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
nem
2013. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem :D
2013. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A mintatol, fazontol is fugg, de mostanaban ugyis divat az oversized polo, szoval szerintem teljesen oke:) ha az elejet picit beturod es a valladon, karodon nem tul szeles, akkor jol nez ki:)
2013. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem!3 éve vettem 1 csuklyás belebújós pulcsit,mint kiderült férfi..és kit érdekel?:D
2013. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem. De ha nagyon fiús, akkor szerintem számít a kinézetedtől is meg a jellemedtől. Nem mindenkin áll jól. De ha jobban tetszik, akkor nyilván nem hiába.

Szóval egyáltalán nem gáz.

2013. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen!!!

En fiukent hordok noi nadragot,mert kenyelmesebbnek erzem mint a ferfit,persze nem strasszosat ekkoveset hanem simat szinte nem is latszik,hogy noi!!En is itt megkerdeztem, es annak ellenere,hogy van felesegem,mindenki lelangyizott!

Csak jo tanacs keppen irom neked ezt ne hogy teged is futotestnek nezzenek...

2013. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es,


mintha a kettő összehasonlítható lenne!

Egy női nadrágot úgy szabnak, hogy hacsak nem heréltetted, kasztráltattad ki magad, akkor NYOM, bevág és hosszú távon szépen elintézi a termékenységedet.


Ezzel ellentétben jó pár éve ('90-es évek) még nem volt (itthon) női póló és női farmer sem.

Minden tini az egyenesszabású, azaz nem karcsúsított férfi (vagyis bocs, uniszex) pólókat hordta, és egyenesszárú, kicsit sem cuppanós farmerok voltak hozzá (nézz meg pár Szomszédok részt).


Egy férfipólóban, -nadrágban egy nőnek csak kevésbé látszódik az alakja, de nem lesz meddő tőle, mint te a női nadrágban.

2013. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

Utcso!

Mivel nyulos anyagbol keszul,igy nem vag sehol es ezaltal kenyelmes!

Probald ki!

2013. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem, ha jól áll, jó a fazonja és az összhatás épp eléggé nőies. Van nekem is pl. férfipulcsim, még az alakomat is kiadja... női osztályon a pulcsik nagy része vagy iszonyat drága, vagy nagyon csicsás, vagy nem elég meleg, vagy túl rövid (magyarul ha van rajtad pár kiló plusz, már felejtős)...
2013. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!