Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ezt a csizmát...

Szerintetek ezt a csizmát lehet ősszel és tavasszal hordani?

Figyelt kérdés

[link]

Velúr ugyhogy télen nem tudnám viselni,mert átázik,ezért azt kérdezem érdemes lenne-e megvenni arra hogy csak ősszel vagy tavasszal tudnám hordani. Csajok kérem a véleményeteket! :)



2014. jan. 2. 12:45
 1/10 Firestorm válasza:
91%
Ezt minek ebbe a kategóriába írod?Senkit nem érdekel a csizmád.
2014. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Kedves szőke hölgy! Állatvédelmi szempontból már nincs jelentősége a kérdésednek, mert szegény már nem kaphatja vissza a bőrét. Az meg a magánügyed, hogy te milyen izléstelen, ronda csizmát viselsz az év egy adott időszakában. Ez mindig ronda.
2014. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem direkt irtam ide,az oldal szorakozik.
2014. jan. 2. 13:01
 4/10 anonim válasza:
75%

Igen, ezek a weboldalak már csak ilyenek. A kutyákhoz teszik a kérdésedet, ha akarod, ha nem.

Komolyan, mit vársz ettől a kérdéstől bármelyik rovatban?

Igen, lehet ősszel és tavasszal hordani, ha neked tetszik. Ezt magadtól is tudod. De akkor meg minek kérdezed?

2014. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ronda, nekem nem kellene. A szőrös rész és a pántok miatt. Nem lenne túl meleg tavasszal és ősszel?
2014. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi szőrrel én nem hordanám tavasszal vagy ősszel. Inkább téli csizmának lenne való, csak hát ócska az anyaga.
2014. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 3 válaszadónak aki normális volt. Erre voltam kivácsi,mert én is gondoltam h meleg tavasszal.de nekem a szőrmés rész ttszik. akkor majd nézek vmi bokacsizmát.
2014. jan. 2. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik vedd csak meg.:))
2014. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as. köszönöm a kedves válaszodat. amugy neked tetszik? :)
2014. jan. 2. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán jön be,nem az én stílusom.Én jobban szeretem a kicsit visszafogottabb doglokat.:))
2014. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!