Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen koktélruha illene hozzám?

Milyen koktélruha illene hozzám?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, 165 cm. Nagy melleim vannak, a lábaim rövidek, a comjaim husisak. Nézegettem mér ruhákat, valamelyik rövid volt, valamelyik hosszú. M-es a ruhaméretem, ruhákban is ilyet próbáltam, azonban olyan is volt, hogy a szabás miatt a cicim nem fért bele.

Milyen varrású ruhákat kellene keresnem? Én ilyen térdig vagy picit fölé érő ruhákra gondoltam (mivel alacsony vagyok). Tudnátok segíteni, bármilyen tanácsot elfogadok, és ha lehet a ruha fazonjáról képet is linkeljetek.


Köszönöm! :) 19/L



2014. jan. 3. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: NEM vagy alacsony. A magyar női átlagmagasság 164, így a legtöbb ruhát pont a TE magasságodra gyártják.


Nagy mellre: nem túl mély V-kivágás. A nagy combok eltakarására A-vonalú ruha ajánlott.

Derekad milyen? Nem mindegy.


Egyébként beírod ide az adataidat és kidobja, hogy milyen típusú ruhák állnak jól:

[link]

2014. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

óóó nagyon szépen köszönöm! :)

egyébként azt írta a link, hogy körte alakom van :)

2014. jan. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!