Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a nadrág fiúnak rosszul áll?

Ez a nadrág fiúnak rosszul áll?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 9. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Mivel nadragrol beszelunk,miert allna rosszul?

Nekem is ilyenek vannak!

Egyebkent a komolyra forditva a szot,ezt a fazont gyartjak ferfiba is tehat nyugodtan hordhatot!

2014. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez a fazon egy pasin sem előnyös :) de valamiért mégis népszerű
2014. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
azert népszerü,mert meleg divat van.fel nem vennem,ha fejbe lönenek se.ugy neztek ki benne,mint a rossz bu/zik.
2014. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
vegkep nem ferfias,kepzeld mar el apadon...
2014. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nagyon nem jön be ez a stílus, meleg pasikon tudom max. elképzelni.
2014. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Az a poen,hogy eleg sok meleget ismerek es pont ok nem hordanak ilyen gatyat,tehat ez a megiteles kicsit unalmas!

Illetve egy ferfinak mert kellene mindig lebegos szaruba jarni pont ebben a hidegben,mikor a boszaruban a seggemig megy a hideg es meg harisnyat sem szabadna venni ala ugye,mert akkor megint csak b*zi lennek...

Egy szoval magadnak oltozz ne masnak!

2014. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egyáltalán nem! Ez a legnormálisabb utálom a bő aljú nadrágokat olyan régimódiak,a melegítő meg undorító és a színes nadrágok is:D Ez pont jó!
2014. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy tök vagány farmer, elölről nézve nagyon jól áll! :) Hátulról is tehettél volna fel képet. Ha feszül a seggeden is, akkor teljesen jó. :)

Sokan ott rontják el, hogy felvesznek egy hasonló feszülős csőfarmert, és az ülepe pedig kétszer akkora, mint kéne, emiatt úgy néznek ki, mintha betojtak volna. Egy ilyen feszülős gatya akkor néz ki jól, ha hátul is ugyanúgy feszül. :)

2014. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmegy.
2014. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez pont jó:)

sokszor látok még ülepes farmer/melegítő borzadalmakat fiúkon. azért ez sokkal jobb:)

2014. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!