Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancs ápolása?...

Acélbetétes bakancs ápolása? Hogy kell?

Figyelt kérdés

vettem egy red rooster acélbetétest nagyon jó kényelmes de nemtudom hogy kéne ápolni.boxolásról hallottam valamit azt mikor és hogy kell?meg valami viasszal vagy mivel kell kenni azt milyen időnként vagy hogy?

megy úgy láttam hogy hátul a sarkamnál meg az orránál meg oldalt pár helyen begyűrődött a bőr az baj vagy természetes?

azt boxolás vagy valami majd eltünteti?



2014. jan. 12. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi annó' disznózsírral bekentük és nejlon harisnyával kis körkörös mozdulatokkal mentünk végig rajta.Nagyon szép fényes lett és a bőrnek is jót tett.
2014. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Húúú nekem elég régen volt acélbetétesem,ha jól emlékszem én hagyományos,tégelyes boxszal (Kiwi vagy vmi ilyesmi a márkája és nagyon jó) ápoltam (de előtte jól áttöröltem vizes ronggyal,hogy tiszta legyen,majdsz szárazzal,és után box).Radiátortól távol tároltam,hogy ne ráncosodjon a bőr.Az a pár gyűrődés szerintem nem baj,nekem is kicsit gyűrődött a használat miatt.
2014. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat!
2014. jan. 12. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Boxal, ápolókkal tudod ápolni, természetes hogy az orr részén betörik a bőr.
2014. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!