Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig szoktak tartani Budapes...

Meddig szoktak tartani Budapesten- a Váci utcában és a környékén- a nagy téli leárazások? Vidéki vagyok, csak 1- 2 darabért utaznék Pestre. Nagyon jó boltok vannak arrafelé, és nekem csak most megfizethető. Január végéig eltart az akciós időszak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor leárazások soha nincsenek hogy igazn megérje szerintem.... az igazán márkás üzletekben akkor is több 10e bármit is akarsz venni. Egyébként változó hol meddig van akció már karácsony elött is volt rengeteg helyen. Az uj kollekció elött lesznek a legjobban leárazva tehát tavasszal mert probálják eladni amit csak tudnak.
2014. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, nem azokra a horribilis árfekvésű boltokra gondolok a Fashion Street- en. Viszont vettem már máskor január elején pár ezerért jó farmert az Orsay- ben, vagy felsőt a Berhska- ban. Köszi a választ egyébként :)
2014. jan. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!