Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi vagyok, de valahogy...

Férfi vagyok, de valahogy vonzz, és ki szeretnék próbálni női öltözködést, de abszolút nem vonzódom férfiakhoz, teljes mértékben heteroszexuális vagyok! Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem vonzódom a férfiakhoz abszolút, teljes mértékben a nőkhöz,de valahogy mégis ki szeretném próbálni, érdekel hogy milyen lehet a nőknek a sminkelés,az öltözködés, a magassarkú viselete,stb... Volt már valakinek hasonló dolga?

2014. jan. 15. 06:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki dönti el, hogy mi normális és mi nem? A társadalmi szokások? A párodnak szóltál már erről? Mielőtt talál egy 43-as tűsarkút, előtte szólj neki. :))
2014. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez gyakoribb mint hinnéd és semmi köze a homoszexualitáshoz. Hogy mennyire normális az mindnekinél egyén függő, tény hogy nem általános de azért nem vagy vele egyedül. Ha van komoly kapcsolatod jobb lenne erröl beszélni mert joga van tudni. én ismerek olyan férfit aki annak hatására kezdett el fellépni transzfesztita show-kon, fotozásoskon hogy a barátnöje megkérte vegyen fel nöi ruházt mert öt az izgatja. De az biztos hogy a legtöbb nöt azért ez zavarná.
2014. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szexuális játékban belefér,csak amúgy lenne fura...Bár nekem a férfiasabb pasik vonzóbbak,a kisfiús pasik ettől független bejönnek...De nem minden lánynak tetszene...
2014. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!