Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdekelne, hogy rendelt-e már...

Érdekelne, hogy rendelt-e már valaki neten menyaszonyi ruhát? Milyen volt a minősége? Kínában van a központjuk és gyakorlatilag bármit megvarrnak tervezői modellek alpján.

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én esküvői ruhát rendeltem kínából. Nagyon olcsó volt, a szállítás ingyenes volt, 3 nap alatt kihozták. ( 26 ezer ft volt )

[link]


Pozitív csalódás volt, a ruha ugyanilyen, nem gagyi.

Ami durva, hogy egy kispárna méretű csomagba volt összehajtva, így szegény eléggé össze van még gyűrve, és így nem áll olyan szépen, de egy szalonba ki lehet vasaltatni. A méret kérdéstől féltünk, így érdeklődtünk, mivel a 2 megadott méret közti voltam, azt írták, a nagyobbat vegyük,mert akkor még rám is tudják szabni.

A méret tökéletes, a mellemnél egy icipicit eláll, de azt át tudják egyszerűen szabni. ha mégse, az se annyira zavaró.

Annyi, hogy abroncs ugye nincs hozzá, azt majd külön kell rá kölcsönözni.

2014. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyestélyiket rendeltem már, többet is, és nagyon bevált mindegyik :) pontos méretekkel küldték, illetőleg, volt amit nagyobbra rendeltem, mert nem tudtam, hogy sikerül fogynom vagy hogy lesz, akkoriban picit ducibb voltam.

Még az is olyan jó lett, hogy bőven be tudtak venni belőle és nem deformálódott. A díszítés is precíz volt, varrott és nem ragasztós. A küldés szintén gyorsan ment, és nekem is kispárna alakú csomagban küldték, bár nekem nem gyűrődtek, mert tüll külsejűek voltak, azoknak mindegy és a felsőjük szorosra volt varrva. Tényleg csak ajánlani tudom, mindent megcsinálnak, és ez nem a gagyi kínai, hanem tényleg "Quality".

2014. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!