Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 éves 173 cm körüli lány...

16 éves 173 cm körüli lány vagyok, és nagyon szeretnék magassarkút vagy telitalpú csizmát hordani, viszont így is lapos talpú csizmában kitűnök a legtöbb ember közül. Viszont szerintem sokkal nőiesebb egy magassarkú. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Persze vannak nálam magasabbak az osztályomban, van, aki 185 cm-t is meghaladja, de nagyon szeretnék magassarkú cipőket/csizmákat hordani, de nagyon félek amiatt, hogy esetleg mások kicikiznének a magasságom miatt, vagy piszkálnának. Hordjak bátran,vagy inkább maradjak a lapos talpúnál?

2014. jan. 17. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szeretnél, hordjad nyugodtan, ha meg nagyon zavar a magasságod, vegyél 5-6 cm magasat, ne 10 cm-est.
2014. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem is vegyél nyugodtan magassarkút, akik cikiznének azok csak irigyek, hogy te ilyen szép magas vagy. Csak eyszerűen nézz el felettük ;-) :D

küldesz linket milyen cipőt néztél ki?

2014. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link] ezt, vagy pedig ezt néztem: [link]


Mindkettő annyira szép *.* Szerinted? :-)

2014. jan. 18. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
a telitalpú sportcipők nekem annyira nem jönnek be, de a csízma tényleg jó! Szerintem 10-12centi alatt nyugodtan hordhatsz akár mindennap magassarkút. 12 centi felett meg inkább csak alkalmakkor, mert azok már figyelemfelkeltőbbek, és nem feltétlenül a magasságuk miatt
2014. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az első aztán baromi nőies, mit ne mondjak. Egyébként ha nagyon zavar a magasságod, ne hordj magassarkút, ha annyira nem, akkor meg igen, azt annyi.
2014. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!