Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A magassarkú egy ujjnyival...

A magassarkú egy ujjnyival nagyobb volt, mint a lábam. Meg vegyem? Vagy nézelődjek, míg rá nem találok arra a magassarkúra, ami jó a lábamra?

Figyelt kérdés

Esetleg ha megvenném, mivel tudom kitoldani, hogy ne jöjjön ki a lábam a magassarkúból?

Nem zoknira, és vattára gondolok.


Értelmes válaszokat, ha lehet.



2014. jan. 28. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Sose vegyél olyan ruhát, cipőt, ami nem a te méreted, mondván, hogy majd kitalálsz valamit... nem. Nem poénból készülnek különböző méretekben. Az egészen gyerek mérettől a férfi méretekig lehet találni magassarkút is, csak keresni kell. Ha már fizetsz valamiért, az legyen is jó, nem?
2014. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talpbetétet vehetsz bele (a zselések kifejezetten jót is tesznek a lábadnak), ezek pedig szűkítik a cipőt, így azzal együtt pont jó lesz.
2014. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg! Én megvettem sajnos egy magassarkút, ami tényleg csak egy picit nagy rám (39-est vettem, a 38-as szorított), és muszáj vattával kitömnöm.
2014. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönôm a válaszokat. Szóval akkor lemondok róla.
2014. jan. 28. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
A különböző betétek csak max. egy fél méretet tudnak javítani. Kérdező, ne vegyél nagyobb cipőt, főleg ne magassarkút, mert tönkreteszi a lábfejed és a térded.
2014. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne vedd meg ha egy kicsit is nagy rád! Én egyszer vettem egyet amit mkor felpróbáltam tökéletesnek éreztem mire felkellett vennem és pár percig bene voltam akkor éreztem hogy nagy hát én próbáltam mindennel kitömni de sose volt jó.így visszagondolva elég vicces volt :D
2014. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!