Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom hogy válasszak...

Nem tudom hogy válasszak télire bakancsot olyan változékony a hőmérséklet, szerintetek?

Figyelt kérdés

Téli bakancsot szeretnék venni nézegettem is őket először ezt

[link]


aztán kiderült ez nem téli,aztán néztem egy másikat


[link]


Ez már téli bakancs csak ugye a tél változatos legalább is most,jó ideig volt plusz fok 5 és 10 között nem rég kezdett hideg lenni.Na most vajon ha ezt a csizmát hordanám max +10 fokos időben is akkor bele sülne a lábam?Mert olyan bakancsot akarok amit sportcipő helyet is hordhatok mondjuk +10 foktól akár -20 fokig is.



2014. jan. 31. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Múlt héten a fiamnak ilyen bakancsot vettünk, és nagyon jó meleg:

[link]

2014. jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na csak ha ugye mondjuk télen több a +5vagy 10 fok akkor vajon nem nagyon meleg egy ilyen téli bakancs?
2014. jan. 31. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Martenst hordok ami béleletlen ha hidegebb van vastagabb/dupla zoknival veszem fel. Bélelttel az a gond hogy ha bemész valahova szétizzadsz benne.
2014. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen ezért félek kicsit a plussz fokos téltől ha meg veszem a bakancsot plusz fokban biztos izzad benne a lábam,mert lássuk be eddig nem sok hó meg kevés minusz volt.
2014. jan. 31. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!