Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletben lehet hasonló...

Melyik üzletben lehet hasonló ruhákat/szoknyákat vásárolni? (link)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2014. febr. 1. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A középső képen volt egy sötétkék csipkeruha,nos én ugyanilyet vettem a M@ngo-ba a Mammutban kb két hete 12.000 ft volt. Igaz az enyém úgy néz ki, hogy az alsó ruha szatén anyagból van ami pezsgőszínű és a felső csipkerész fekete színű. Rettentő csini és szexi darab :-) A helyedbe rohannék, mert volt más színben is ( sötétkék, mint a képen, piros és persze tiszta fekete ) A másik két ruha is csini, de abban nem tudok sajna segíteni! Sok sikert ;-)

2014. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Eszembe jutott még az első képhez a kis fehér ruha fekete övvel: Art'z Modell! Szintén Mammut de ez jóval drágább, kb. 20-30.000 közötti árakon mozog. Szia!
2014. febr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
neten próbálkoztál már?:-)
2014. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pánt nélküli, csipke meg ilyenek...nekem a Tally Weijl ugrik be meg a nagyobb Bershka üzletek.
2014. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Utána fogok nézni mindenképp. Vidéki vagyok és tudom, hogy a hozzánk fél órányira lévő városban nincsenek ilyen üzletek, de egy órányira a megyeszékhelyen talán valamelyik megtalálható. Majd meglesem neten :)

Egyikőtök írta, hogy neten esetleg.. de ruhát nem merek vásárolni így, mert attól még hogy tetszik nem biztos hogy jól is áll :( Pedig úgy lenne a legegyszerűbb.

Köszönöm szépen a válaszokat mégegyszer! Remélem sikerrel járok majd :)

2014. febr. 1. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó képen látható szoknyát még tavaly vettem farsangi táncra a fiamnak a sanshaban. Érdemes lenne megnézned egy táncboltban, vagy Budapesten szétnézni.
2014. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!