Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat a férfiakon a harisnyana...

Divat a férfiakon a harisnyanadrág?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem divat, hanem egyszerűen praktikus.

A férjem lábfej nélküli harisnyát hord és szereti hordani, de nem divatból teszi.

2014. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Remeljuk ujra az lessz,mert eleg sok mindenunket vissza kell szereznunk a pitcsak altal ellopott ruhaink kozul!

Amugy meg eleg jol haladunk affele,hogy igen...

2014. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem divat, de fázósság miatt sokan hordják.
2014. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy divat e,de én is gondolkodok rajta hogy veszek,alá öltözetként használnám. Ez milyen lehet?

[link]

2014. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olvastam róla a neten. Női harisnyákat csomagolnak át, úgy adják el férfinek.
2014. febr. 3. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Es azert van rajta slicc...

Amugy meg a noi nadrag is ferfi,csak egy-ket strassz segit noive tenni.

2014. febr. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy,hogy látszódik mint a nőkön nem divat,szinte senki nem meri úgy felvállalni, én igen,persze nem az egész lábamon csak térdtől lefelé. Aki pedig nadrág alatt hordja ezért, azért az nem divat szerintem, ami nem látható az nem is lehet eleve divatos.
2014. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyre inkább divat, de már nem most kezdődött, bár való igaz, mostanában egyre felkapottabb. :)


Nagyon sokan szeretik a nejlonharisnyát, mert kényelmes, nem izzadsz bele, melegít amennyit kell, és a vastagabb anyagúak (100 den felett) jól is néznek ki. :) Persze ezt nem úgy kell érteni, hogy egy pasi is ugyanúgy hordja mint egy nő. De sporthoz, pl bicaj, futás, stb., simán felvehető egy kis shorttal, vagy rövidgatyával, pasisabb színben. :) Ilyenkor nagyon praktikus, és ez teljesen elfogadott. Hétköznapra pedig nadrág alá is nagyon jó a hidegebb időkben, de ilyenkor nem is nagyon látszik. Legfeljebb csak ülve, ha felcsúszik a nadrág, és kilátszik a cipőnél, de ez sem gáz, mert ez előfordul akárkivel. :)


Szóval mindenképpen divatos és elfogadott, sportolásnál úgyis hogy látszik, hétköznapra pedig nadrág alá. :) A lényeg, hogy tudni kell, hova és hogyan hordjuk. :)

2014. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-nak teljesen igaza van!
2014. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Áhh ez pl. olyan nőies ;-)

[link]

2014. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!