Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kiegészítők illenek...

DarkChii kérdése:

Milyen kiegészítők illenek királykék ruhához?

Figyelt kérdés
A ruha ilyen: [link] de ilyen színben: [link] A hajam rézvörös, a szemem zöld. Fekete blézer, cipő és harisnya lesz rajtam, fehér kabáttal. Rózsaszín-pink-lila szemsminkre gondoltam, de a többi kiegészítőről fogalmam sincs. Van ötletetek?

2014. febr. 12. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat feher okes fekete kiegeszitovel sok lenne de en meg ilyen termeszetes fa kiegeszitot vagy ezustot bennek fel ((:
2014. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mostanában mindegyik újságban azt láttam, hogy királykék ruhához okkersárga kiegészítőket vesznek fel. Remélem tudtam segíteni. :)
2014. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Naa elobb nem irtam vegig :P sminknek inkabb cicaszem vagy fustos de zold szem voros haj az is nagyon jol nez ki ha a barna fekete parositast hasznalaod . Nem tudom milyen hosszu a hajad de ha egyik oldalon elturod akar be is loknizhatod vagy nem tudom ezt hogy mondjak amikor nem full.. Pl kim kardeshien haja. Vagy kosd fel konyba vagy vmi nem minden napi fonat is joll allhat . Fulbevalonak en vmi pici beledugosat valasztanek ami megfelel a kiegeszito szinevel. Gyurunek nagy koveset vagy vastagat ajanlok. Ha a ruhahoz van ov vagy le tudod rola venni es a feher mellett vay ezust mellett partolsz akkor en az ovet is lecserelnem. A ruha nyakkorive magasan van ezert nyaklanc nem szujseges.
2014. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezüst kiegészítőket választanék. Ehhez a ruhához én nem vennék fel nyakláncot, inkább fülbevalót és karkötőt. És a szemhéjfestéket újra gondolnám, én nem tudom elképzelni rózsaszín-pink-lila szemhéjfestékkel ezt a ruhát. én inkább fekete-szürke-fehér füstös szeemt tudnék elképzelni vagy egy natúr, természetesebb hatású sminket.
2014. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fekete

pink

krémszínű

pasztellrózsaszín

fehér

piros



A smik színei köszönjenek vissza a ruhán/cipőn/kiegészítőn.

2014. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!