Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez már lolitának számít?

Ez már lolitának számít?

Figyelt kérdés

Most szeretnék majd stílust váltani, és lolita lenni. Eddig is szerettem az aranyos dolgokat, és őszintén szólva nem szeretnék minden ruhámtól megválni. Az lenne a kérdésem, hogy egy A-vonalú, térdig érő, fehér alapon fekete cicafejes szoknya pl. már lolita-e, vagy egy rózsaszín, szivacs-fánk nyaklánc, muffinos fülbevaló,ilyesmik.

Normális válaszokat várok, olyanoktól, akik otthon vannak a lolita vagy hasonló stílusban! :)

15/l



2014. febr. 14. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Háát, szerintem te nagyon összekeversz valamit. :DDD Nemtudom mire gondolhatsz, de amiket felsoroltál, az max. harajuku, a lolita nem is tudom hogy jön ide.
2014. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja, a lolita az teljesen más.
2014. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akarod mondani harajuku..? Az lesz az amire te gondolsz,nem a lolita. Próbálkozhatsz vele, de ha teljes szettet akarsz, ahhoz rengeteg pénz kell, ezek a cuccok nem európai ember pénztárcájához vannak mérve és nálunk nem is nagyon lehet beszerezni. Ebayról rendelhetsz esetleg, de még ott is nagyon sokba kerülnek. Kiegészítőket vehetsz mondjuk a clairesben, ott vannak ilyesmik, de attól még, hogy van két pár sütifülbevalód még nem leszel harajuku girl :D
2014. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, én komolyan a lolitára gondoltam! :D ezt a szoknyát nem lolitának vettem, csak azért, mert tetszett, csak úgy hordani, hétköznapra és most, hogy szeretnék lolita lenni, rájöttem, hogy hasonlít kicsit
2014. febr. 14. 14:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jahjj...oké, kész, feladtam. :)) Csapj hozzá még egy terepmintás hátizsákot meg egy zöld-sárga fejpántot is gyöngyökkel és tuti lesz.
2014. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem erre a lolita stílusra, de, amit Te felsoroltál, az abszolút nem hasonlít rá.
2014. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Ha ,tényleg lolira akarsz váltani, itt egy kis segitség:

[link]


:)

2014. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Saját stílusra nem gondoltál?
2014. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Miért, mondjuk a plázában vásárolt tucat ruha az saját stílus?!? :-D inkább mosolyogjanak meg, de nem fogok úgy kinézni, mint mindenki más! És ez saját stílus. Ezzel tudom legjobban kifejezni magam, ez áll hozzám közel. Egyedibb, mint a tömegcuccok.
2014. febr. 14. 18:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Amire te gondoltál, az ez:

[link]


[link]

2014. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!