Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, Ti milyen cipővel...

Lányok, Ti milyen cipővel hordanátok ezt a ruhát?

Figyelt kérdés

[link]

Valami elegáns magassarkúval, vagy inkább elvinnétek egy kicsit bohókásabb irányba mondjuk egy western bokacsizmával? Esetleg arra gondoltam még, hogy egy bőrdzsekivel és motoros csizmával is vagány lenne. A rucit már megvettem, úgyhogy azt légszi ne bántsátok. :)



2014. febr. 15. 08:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*légyszi
2014. febr. 15. 08:26
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Semmikép nem illik hozzá az elegáns magassarkú.

Nem vagyok egy merész csaj, szóval sosem venném föl sem bokacsizmával, sem western csizmával, de ha kellőképpen magas vagy, akkor akkr jól is állhat ez a kombó.


26/n

2014. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Balerinával nagyon jól nézne ki, én azzal viselném, hozzá pedig egy, a cipőhöz színben passzoló blézerrel.

A bőrdzsekis-motoroscsizmás ötlet is jó, azzal is simán hordható és stílusos.

Gratulálok egyébként a ruhához, nagyon tetszik :)

2014. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem magassarku az tuti. Leginkabb egy balerinaval tudnam elkepzelni, de a veszkocsizma is jo lehet ha nem tul hosszu szárú.
2014. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy saruval szerintem nagyon jól nézne ki, és ahhoz is felvehetsz motorosdzsekit. :D
2014. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
balerinacipő, saru , de szerintem a western bokacsizma már nem divat, és ezzel a ruhával semmiképp nem venném fel, bár ha elég merész vagy, akkor próbáld ki, nagy baj nem lesz belőle.:) Motoros csizmával nem tudom elképzelni.. de lehet úgy is jó.
2014. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Zöld pacsi mindenkinek!:) Na, a balerina eszembe se jutott, jó ötlet. Esetleg egy nem túl magas telitalpú balerina is jól mutatna hozzá szerintetek? Jobb időben saruval szeretném majd hordani, de most még azért hűvös van, ezért gondoltam a bokacsizmára. [link] Esetleg még feldobnám egy övvel és egy vagány farmer mellénnyel.
2014. febr. 15. 10:02
 8/13 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm!:) Szerintem próbálj egyet Te is, ha ennyire tetszik. Tally-hoz képest olcsó, és isteni alakot csinál.;) Pedig elhiheted, sose tetszek magamnak semmiben.:/
2014. febr. 15. 10:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Én tegnapelőtt láttam a boltban ezt a ruhát, aranyos kis darab :) Én balerinával hordanám, és ha már csizma, nekem van egy bakancs jellegű fűzős csizmám, egy olyannal is aranyos lenne szerintem.
2014. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én az ilyesmiket Martens bakanccsal hordom, kicsit alternatív de mégis lányos benyomást kelt :) De amit linkeltél azzal is jó, bőrszínű harisnyával.
2014. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!