Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyához milyen cipőt lehet...

Szoknyához milyen cipőt lehet felvenni?

Figyelt kérdés

Mivel viszonylag széles és lapos lábfejem van, ezért a magassarkú és a balerina cipő kizárva. Ezeken kívül mivel lehetne még szoknyát hordani?

Egyaránt szeretnék sportosabb és elegánsabbat is, viszont max 1 cipőm lehet tavaszra.

Köszi

16l


2014. febr. 20. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól nézne ki egy lapos szárú dorkó vagy egy bakancs nem tudom hogy milyen a stílusod de nekem ez tetszene :)
2014. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A képek az alföldi cipő oldaláról vannak, de cipőboltban biztos akad hasonló

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a sportos és az elegáns üti egymást, azt ugye tudod.. nem tudunk olyat mutatni, ami mindkettőnek megfelel, mert egy cipő (vagy ruhadarab) vagy sportos, vagy elegáns...
2014. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szoknya- és stílusfüggő. Egy lezserebb, hosszabb, bővebb fazonú szoknyához nagyon csini tud lenni pl. egy szép szandál is. De egy rövidebb, tapadósabb, elegáns minihez inkább egy körömcipő passzolna. Meg persze hidegebb napokon egy szép csizma is nagyon jó választás szoknyához. Csak ne azzal a szőrös ugg csizmával! :) 22/f
2014. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
balerinát, az uniszex
2014. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez függ a szoknyától is, de pl. a sötét kék, kicsivel térd fölé érő kör szoknyámhoz ilyet hordok :)

[link]

2014. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!