Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Konkrétan erről a cipőről lenne szó:

[link]

Ez egy Dr.Martens koppintás, az eredeti 34e Ft. Nekem kicsit böki a szememet, hogy én megvettem drágán(tudom hogy jobb minőség, de akkor is), mindenki beszólógatott hogy bakancsos lány vagyok, erre fél év sem kellett, és árulják, mint "divat bakancsot". Hasonló martens koppintást láttam a Deichmannban is csak az fekete. Tudom, ez legyen a legnagyobb próblémám, nem halok bele csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy lett ez hirtelen divat...



2014. febr. 23. 16:40
 1/8 anonim válasza:
a divat mindig változo ahogy az emberek is nekem bejon de tetszett is habár szemelyszerint nem az én stilusom de tetszik másokon másokra ne figyelj és ha beszolnak szolj vissza pl : kéne mi ?
2014. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan pont ilyen bakancsom van nekem is, igaz mellette van még 3 másik dr.martens bakancsom. Van amelyiket 8 éve vettem. Dr. Martens olyan mint a Nike vagy adidas vagy puma. 20 éve is divat volt, most is az.

De manapság igyekeznek "másolatot" csinálni, hogy azok is hozzáférjenek akiknek nincs 34 ezer forintjuk rá. Nincs ebben semmi rossz.

Éppen most döntöttem el, hogy veszek egy újabb bakancsot ami ugyan nem eredeti, de 17 fontért nagyon megérné (ami olyan 6400 forint lenne csak)

e kettő közül akarok választani de nem tudom még melyik legyen

[link]

[link]

(bár a világos jobban tetszik, mert feketében van vagy három féle)

2014. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bocsi rosszak a linkek.. Ezek lesznek a jók

[link]


[link]

2014. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs vele bajom hogy lemásolják, hanem hogy azok a birkák is megveszik akik azelőtt hogy úgymond divatba jött volna,leszóltak miatta. Amiket linkeltél, tényleg jók,és azért is mert pl.martensből nincs teljesen ugyan ilyen(nekem az első jobban tetszik, de szerintem csak azért mert sötét szín mániám van :D)
2014. febr. 23. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan akár a converse tornacipő, anno amikor általánosba jártam mindenki beszólt, hogy hogy nézek ki egy xar tornacipőben, meg mintha tesire öltöznék állandóan stb. Később meg mára meg akkor divat lett. Mindennel ez van...ezért nem kell követni.
2014. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez mindig így volt, mindenkivel előfordul hogy valamit nem szeret később pedig megszereti, képen másként néz ki az adott ruhadarab mint élőbe.
2014. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dettó ez van velem is, csakhogy én már két éve hordok Dr.Martens bakancsokat, és egyéb bakancsokat. Aztán, most meg a divatmániás p..csák is azt hordják, kiakasztó. Azért zavar ennyire, mert eddig nagyon tetszett, hogy mindenki azt mondta egyéni a stílusom stb. most meg tiszta sablonná lett, most hogy divatba jött, mind az amit szerettem. (kockás ing, bakancs, térd zokni, stbstb)

A röhejes még az, amikor valaki direkt szakítja ki a nadrágját. Hát nekem természetesen szakadt ki, azért olyan, erre meg mindenkit direkt kiszakadtban látok rohangálni. Ááá.

2014. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én meg sose hordtam Martens bakancsot, és most, hogy bejött divatba se fogok...Maradok az én kis Shelly's és Steel betéteseimnél...viszont valószínűleg, ha Martensre vágynék, nem koppintást vennék, hanem eredetit...

A cipők minősége az, amin szerintem nem lehet spórolni - legalábbis nem érdemes.(mondom egy steellel, de jól bírja)


Amúgy ne foglalkozz velük...:)

2014. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!