Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, terhesen lehet...

D.Wicky kérdése:

Mit gondoltok, terhesen lehet koszorúslánynak állni?

Figyelt kérdés
Akkora már 7 hónapos leszek

2014. febr. 24. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha templomi esküvő, akkor elég meredek.

De ha polgári, és a menyasszony felkér annak tudatában, hogy terhes vagy, és téged se zavar, hogy esetleg téged jobban megnéznek (idősebbek, konzervatívabbak)...

2014. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha felkértek, akkor nyilván nem zavarja őket a dolog. Gondolom tudnak róla, hogy terhes vagy. Ha szeretnéd, nyugodtan vállald el.
2014. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy amikor felkértek akkor még nem voltam terhes.de azt nem hinném h az esküdni készülő párt nagyon zavarná mert a bátyám lesz a vőlegény és neki leszek a koszorús lánya.igazából arra voltam/lettem volna kíváncsi hogy nem a ütközik valami íratlan vagy írott szabályba hogy terhesen koszorúslány leszek.egyébként lesz templomi esküvő is.
2014. febr. 24. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... koszorúsLÁNYnak nem véletlenül családanyákat szokás felkérni, de most már ugye mindegy.
2014. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a tesódék, akkor nyilván kapcsolatban vagytok, kérdezd meg egyszerűen, hogy nem változott-e meg a véleményük, szeretnék-e ha így is te lennél a koszorúslány. Ha igent mondanak, akkor legyél nyugodtan, a rokonság többi részével nem kell törődni.
2014. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!