Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha a 36-os...

Mit csináljak, ha a 36-os cipő belső taplhossza 22,5 cm, a 37-esnek 23,5 és az én talhosszam 23 cm? :D

Figyelt kérdés
Inkább vegyem meg a 37-eset? Jól gondolom, hogy nem sok az a fél cm?
2014. márc. 2. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy keress másik fazont.
2014. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát kizárásos alapon..az rosszabb, ha kicsi és nem megy rá a lábadra, mintha nagy egy kicsit..egyébként én ugyanebben a helyzetben vagyok, 36,5-ös kéne:D
2014. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kicsit NE vedd meg!!

Van olyan márka ahol vannak félszámok is, illetve vehetsz bele talpbetétet, és sarokfogót. Amelyik jobb neked. De ha fűzős cipő, akkor lehet hogy anélkül is jól megfogja a lábad.

2014. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Netről rendelem a cipőt, Converse-ről van szó. Mindenesetre egy 36,5-eset volt szerencsém ma felpróbálni és kicsi volt, így nyugodtabb szívvel veszem meg a 37-eset! :)
2014. márc. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!