Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltöznétek fel egy...

Hogyan öltöznétek fel egy olyan állásinterjúra ahol azt sem tudnátok hogy milyen állást kínálnak nektek?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult de a lényeg hogy elkérték az önéletrajzomat, viszont a cégvezetőnek több cége is van amiknek nincs sok közük egymáshoz.

Szeretnék csinos lenni, de a kosztümömhöz nincs kedvem, pláne úgy hogy fogalmam sincs hogy mit akarnak tőlem..

Van egy nagyon szép fehér hosszú derekú vékony pulcsiszerűségem, ahhoz gondoltam a fekete kosztümnadrágot és egy fekete magassarkút.

Ez még elmenne egy állásinterjúra?


2014. márc. 5. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

ne haragudj meg, de ilyen hülye kérdést... aki elég felnőtt már ahhoz, hogy állásinterjúra menjen, nehogy már ne tudjon egy ilyen egyszerű kérdést eldönteni.

Akármilyen állásinterjúra is megy az ember, nem árt elegánsan kiöltözni. Ami nem azt jelenti, hogy fekete-fehérben kötelező menni, csupán csak ne legyen farmer, és ne legyen ízléstelen a cucc.

De hogy válaszoljak a kérdésedre: így leírva szerintem felveheted.

2014. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így jó lesz. Inkább csinosabb legyél. Én pl. bolti eladói állásra is felvennék egy nadrágot blézerrel. Ha a te pulcsid elegáns, csinos, akkor vedd csak fel.
2014. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Állásinterjúra akkor is legyél elegáns, ha egy gyárba jelentkezel szalag melletti munkára.

Olyan nincs, hogy nincs kedved kosztümhöz! Milyen hozzáállás ez?

Aki arra nem veszi a fáradságot, hogy ilyenkor felvegye a kosztümöt, és ezzel nem tiszteli meg a leendő munkaadóját, az később mennyire lesz igényes a munkáját illetően?

Ne haragudj meg, de ha pl. irodai munkáról van szó, és én lennék a potenciális főnök, nem vennék fel olyan embert, aki kötött pulóverben jön az interjúra.

Én rendesen kiöltöztem, felkészültem, cikkeket olvasgattam, elbeszélgettem az aktuális főnökömmel, ajánlólevelet kértem.

Ma, mikor annyian vannak a munkanélküliek, mint az oroszok, aki tényleg munkát akar, annak mindent meg kell tennie, nem szabad félvállról vennie ezt.

Bár úgy sejtem, nem az életed múlik ezen a munkán, és elég fiatal vagy, de hidd el, a jövőben küzdened kell majd egy állásért, ha csak nem vagy csókos.

2014. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző válasz jól tükrözi ennek az oldalnak a szinvonalát. Pontosabban a látogatóiét. Az előző hozzászólás abszolút korrekt, segítőkész és hasznos. És mi jelenik meg? Hogy a többiek szerint még 70%-ban sem hasznos. Röhejes!

Ezek után már nem is érdekel az én 31%-om. :)

2014. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én voksommal már 72, aminek simám 100-nak kéne lenni!
2014. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!