Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmannba visszaveszik még...

Deichmannba visszaveszik még a cipőt garanciálisan?

Figyelt kérdés
Van egy Nike cipőm amit 5 hónapja vettem és megy szét a bőr rajta. Cserélik még? Mert hallottam olyat mostanában pletyka szinten, hogy nem. Volt akinek visszavették idén?
2014. márc. 8. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól mert még 6 hónap garanciát adnak a cipőkre, nem azt jelenti, hogy mindenféle "hibával" visszaveszik és megjavítják/kicserélik neked. Nekem volt, hogy 1 hónap után lejött a sarka a cipőmnek, na azt megcsinálták. De az, hogy "megy szét a bőr rajta", szerintem a használattól van és kétlem, hogy érvényes lenne rá a garancia. De egy próbát megér.
2014. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de nem hiszem, hogy sikerrel jársz, mert rásütik, hogy a hordás miatt van. Bár egy nike cipőnek baromira nem kéne szétmennie 5 hónap alatt, persze ha télen sportcipőben jártál vess magadra, mert azok jó időre vannak tervezve, nem a sós homokos latyakba. Szóval ha kint használtad és nincs ráírva, hogy téli akkor kb esélyed sincs. Ha benti edzés, akkor lehet próbálkozni.
2014. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeptemberben vettünk cipőt a férjemnek, novemberben széttört a talpa, visszacserélték. Egy drágábbat találtam, azt hoztam neki haza. Ez volt novemberben. Na már most a felsőrésze kiszakadt a három hónapos cipőnek, így tegnap visszavittem azt is, és hoztam helyette egy másikat, ötszáz forintot kellett ráfizetnem. Szóval addig, amíg van rajta garancia kicserélik. Vidd vissza.
2014. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!