Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koszorúslány leszek, milyen...

Koszorúslány leszek, milyen hosszú ruhát tudnátok ajánlani? Nem vagyok vékony, sőt, nagyok a melleim és szélesebb a csípőm.

Figyelt kérdés

Van rajtam túlsúly (kb 15 kg), épp próbálom leadni.

Ilyen jellegű ruhákat már néztem, csak nem tudom nem-e pont a problémás részeket hangsúlyozná...


1. [link]


2. [link]


3.

[link]


4.

[link]


Ezek közül vajon melyik állna a legjobban?

Vagy tudnátok linkelni?


2014. márc. 16. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló alakom van, mint neked, ezért tapasztalatból mondom: csakis az elsőt, a másik három nagyon nem nekünk való.
2014. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A második és a negyedik alá nem tudsz melltartót venni (ha nagyok a melleid a pántnélküli melltartó nem az igazi). A harmadiknál nekem kicsit fura hogy a földet súrolja, az első szabása az jónak tűnik. Hány centi és kiló vagy? Alma/körte/cselló?
2014. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2014. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

172cm vagyok és jelenleg 80kg, tervezek lefogyni 68kg-ra annyi voltam régen.

Nem tudom magam bekategorizálni, talán körte.

Hosszúak a lábaim, a csípőm eleve széles de van rajta szép kis úszógumi is, van derekam (de nem túlságosan)

2014. márc. 16. 17:39
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor az elsőhöz hasonló lenne a legjobb valóban. A lényeg hogy ne legyen béleletlen - ez nyáron nem a legkényelmesebb, de szépen takarja a hurkákat, főleg ha a külső réteg húzott kicsit, esetleg jobban is mint a képen.

Ilyesmire gondolok [link]

Legyen övszerű dereka, és rendes válla hogy tudja alá melltartó venni, amúgy is egy nagy V kivágás talán a legjobb [link]

2014. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és ami még a bélés mellett szól hogy nem cuppan rá a lábadra (nyilván a netes képeken ez nem fordul elő, de felvéve jobb elkerülni a meglepetéseket)
2014. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem a 4. tetszik legjobban. Akkor azt nem ajánlanátok?

A melltartót mindenképp megoldjuk, ha mást nem varrónővel.

Egyébként szeptemberben lesz az esküvő, nem a nyár közepén.

2014. márc. 16. 17:56
 8/14 anonim ***** válasza:
A V kivágás biztosan jobban állna. Nekem is tetszik, de el kell fogadni hogy nem vehetünk fel bármit - persze addig akár le is adhatod azt a 10-15 kilót.
2014. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az elsőn kívül semelyiket nem! Az első viszont nagyon jó, mert pántos, pántnélkülit/félpántosan semmiképp ne vegyél.

Az elsőnek nagyon jó a szabása, az egyetlen kérdés, hogy az öv esetleg nem előnytelenül emeli-e ki a hasad.

2014. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó semmiképp.
2014. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!