Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, ez a napszemüve...

Mit gondoltok, ez a napszemüveg kimondottan férfi vagy esetleg unisex?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen napszemüveget szeretnék nagyon, és szerintem lányon is simán elmenne,de mivel nincs feltüntetve,hogy női-e vagy férfi,kicsit elgondolkoztam a vásárláson.. :/ L/15



2014. márc. 18. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, és szívesen hordanád, akkor miért zavar, ha esetleg férfi is?
2014. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

férfi ruházat + kiegészítők szinte 100%-ban elfogadottak lányokon is

egyébként simán uni

2014. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem van egy hasonlóm (csak fele ennyibe került :D )

15/l

2014. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekemis tetszik:)

Van hasonló nekemis:)

2014. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Udv homarok!

Vegul is igaz a hozzaszolas,ha langyos az ember,akkor a ferfi ruhak,kiegeszitok is jok egy "lanynak" nevezzuk igy, de a ruhazat alapjan inkabb fiu...

Jesszus f..sza mennyi bomlott beteg ember!

2014. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a napszemüveg kifejezetten unisex, csak éppen a férfi kiegészítők közé sorolták. Nekem is van ugyanilyenem, szóval nyugodtan vedd meg, ha szeretnéd. 20/L
2014. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen egesz veletlenul odasoroltak!

Ez egy bevett duma,altalaban ha egy melegedes elejen jaro csajnak megtetszik egy ferfi ruhadarab,akkor ez szokott lenni a bevett magyarzat,hogy veletlenul odatattek,esetleg valaki viccbol egy ferfigatyat a noihez akasztott az akkor mar is noi lessz...

Vagy a mostanaban hodito szoveg,hogy egyszeruen unisexnek hivjuk a kiszemelt ruhadarabot,magunk megnyugtatasa remenyeben,es kesobb bolondot csinalunk magunkbol!

HAJRA!!!

2014. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!