Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik-e balerina cipőt felvenn...

Illik-e balerina cipőt felvenni miniszoknyához érettségin? A cipő ezesetben csak és kizárólag a magassarkú lehet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Én sportcipőben mentem, szóval ne zavartasd magad. :D
2014. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a színe szolid, a ruhához illő akkor senkit nem fog zavarni.
2014. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A miniszoknya problémásabb.


Egyébként minél rövidebb a szoknya, annál laposabb cipő illik hozzá, hogy ne legyen közönséges, tehát ilyen értelemben még jobban is illik a balerina, mint a magassarkú.

2014. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem illik! :)

Nem feltétlen kell magassarkúban menned...egyik ismerősöm szandálban ment, mégse nézték ki..(persze nem "játszós" szandálban, hanem csinosban)

2014. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Persze hogy illik. Én is abban voltam, semmi kedvem nem lett volna a kényelmetlen egyenruha mellé egy kényelmetlen magassarkúban lenni plusz abban buszozni egy órát hazáig állva :D
2014. márc. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Na a sok illem mester látom lepontozott. :D
2014. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tényleg a miniszoknya a problémásabb..

De amúgy nagyon iskola függő

Van olyan suli, ahol konkretan csiosabb fekete farmerben, feketesportcipőben, ingben mennek.

Míg nálunk a lelkünkre kötötték, hogy térd fölött 5-8 cm rel végződhet a egrövidebb szoknya, hogy a harisnya ha nayon meleg van is kötelező, a cipő cipő legyen, tehát hátl zárt (ezt nem is értem miert kötötték ki, de nem csak érettségir, hanem minden ünnepség) jah és hogy a színe fekete legyen.

Ugye egyenblúzunk és hozzá nyakkendőszerüségünk olt

(Fiúknak csak egyennyakkendő, de náluk is kikötés volt a sötét ölöny)


A sarok magasságát pedig pont hogy a max magasságot határozták meg...

Tehát nem lehetet platform cipő, kb 6 cm maximum magasság volt javasolt, az is csak akkor, ha tudsz benne menni.

A balerinara csak annyit mondott az ofőnk, hogy lelkünk rajta, de még nem született meg az a nő, akinek előnyösen áll a lábán:)

Szeribtem nyugodtan vedd el, főleg az írásbelire, pl nekünk ott engedték a nadrágot is.

Fiúk levehették a nyakkendőt.

2014. márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Illik hát, ezt semmilyen iskola sem határolhatja be hogy neked melyik cipőbe kényelmesebb az érettségi. amúgy meg a balerina cipő nagyon csinos tud lenni,jól áll a nőkön nadrággal és szoknyával egyaránt. jobban néz ki , mint a nők akik felveszik a magassarkut és nem tudnak benne menni
2014. márc. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8 as igazad van... mármint hogy inkább egy lapos cipő, mint a botladozó lányok, plusz egy balerina csinosabb, mint egy törpesarkú(1-2cm) cipő, mert az ami senkinek sem áll jól)

másik részére:

de, sajnos a sulik tudnak nyomást gyakorolni, sőt meghatározhatják..

Nekünk benne volt az iskolaszabályzatban az is hogy tornaóran csak világoskék nadrágot lehet viselni:) / bár 10 éve végeztem, azóta biztosan lazítottak valamennyit/

2014. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze miniszoknya magassarkúval érettségire..Ébresztő,nem a bordélyházba mész műszakra,hanem érettségizni!Vagy nem tanultál,és így akarod a jobb jegyet?
2014. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!