Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen elegáns órát vegyek...

Milyen elegáns órát vegyek 150. 000-200. 000Ft-ig?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, öltönyhöz kéne. Lehet bőr, de a fémszíjat jobban preferálom.
2014. márc. 23. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem 17 évesen mi szükséged lenne egy 200 ezres órához. Értem én, hogy valamivel önbizalmat, figyelmet kell kiharcolni az emberektől, ha már otthon nem kaptad meg, de ehhez valóban ez kell?

Vegyél valami jobb Rolex replilát, ugyanúgy felvághatsz azzal is, a laikusok úgy sem tudják megkülönböztetni.

2014. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Armani. vagy csapj hozzá egy kicsit és vegyél egy Longines-t.
2014. márc. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Jajjjj, anyám..........

Pontozzatok le, nem érdekel.


Akinek 200 ezre van egy karórára, az nem itt fog érdeklődni.

Mekkora kamu!

Álmodban van neked órára ennyi pénzed, apukám!

2014. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem pár nullát elírtál.:) Akinek ennyi pénze van az nem gyakori kérdéseken fog márkát "választani", hanem be megy egy óra szalonba és tanácsot kér az eladótól.:)
2014. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne írhatna ki kérdést? Ez csak a csóró, hamis Rolexet viselő emberek oldala vagy mi? Szánalmas, komolyan...

Egyébként szerintem a Thomas Sabonál jókat találsz, ha rám hallgatsz. Nem Cartier, nem Hublot, de egészen jó. Talán kicsit drágább, de az Alexander Wang is kiváló.

2014. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem, csak tudod akinek van egy kis esze, az tudja/gondolja, hogy kamu kérdés. Csak egy tini "szórakozik" az emberekkel.:)
2014. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!