Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen sportos cipőt tudok...

Milyen sportos cipőt tudok szoknyához húzni?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen edzőcipőre gondoltam, csak a balesetrina nem áll túl jól, magassarkút meg nem húzok, és jobban szeretem a sportos, laza stílust, de szívesen húznék szoknyát is. Szóval ehhez kérnék ötletet, tanácsot, linket is esetleg. :)

Előre is köszi.



2014. márc. 27. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kizártál mindent, így semmit.
2014. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szoknyához a nőies cipők illenek, szandálok, stb.
2014. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%

Én mondjuk nem szoknyához vettem fel edzőcipőt, hanem ruhához és nekem tetszett:))

Szerintem a szoknya is legyen sportos, semmikép fodros vagy lenge. Inkább egy egyszerű szövet- vagy bőrszoknya jut eszembe (bőrszoknyához műbőr hatású cipő).

Ilyesmiben voltam:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak példaképpen.


Ez ősszel volt, de mivel én szeretem a balerinacipőket és van néhány ezért mostanában inkább azokat hordom.

2014. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy ilyesmi szerintem: [link]
2014. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egy tornacipő, laza szoknyával szerintem jól mutat...olyan fiatalos, nekem is van ismerősöm, aki így hordja (unokahugom, ő most 13...engem már hülyének néznének így 19-en túl benne), és én magamtól mondjuk soha nem vennék sportos cipőt szoknyához...
2014. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

így azért nem olyan sok választásod van, de attól is függ milyen stílus és hány éves vagy...


pl ilyen bővebb, rakott fekete bőrszoknyával jól nézhet ki egy Converse- szerű cipővel - ez olyan kicsit deszkás stílusú, laza, de azért elég nőies.


[link]


a sima edzőcipőt (rózsaszín Nike, futócipő stb) inkább hanyagold. nem nagyon utcára való viselet, főleg ha elmúltál 16 :)

én szűkebb, nőies fazonú miniszoknyához v ruhához se nagyon vennék fel sportos cipőt.

egy hosszított felsővel és legginssel már rendben van.

2014. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
33%
Szerintem egy szoknyához nagyon jól megy egy nem hosszú szárú tornacipő, az ilyen Vans-stílusú lábbelik :)
2014. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Igen, én is pont ilyesmire gondoltam! :) Mi ennek a típusú cipőnek a neve, milyen néven keressem? (Mert nem érdekel a márkája, nem kell nekem, hogy Vans legyen.)
2014. márc. 29. 16:30
 9/10 anonim válasza:
Hű, sajnos nem tudom a hivatalos nevét, a neten sem találtam meg, de a boltok most tömve vannak ilyen cipőkkel (amik nem Vans-ok, de ugyanígy néznek ki), szerintem találsz köztük megfelelőt. :)
2014. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vászoncipő :)
2014. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!