Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavaszi reggeleken mit szoktat...

Tavaszi reggeleken mit szoktatok felvenni?

Figyelt kérdés
Reggeli időszakban még hűvös van de délután meg lehet sülni.

2014. márc. 27. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem szoktam délután sülni.

Max MEGSÜLNI.

2014. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Reggel sál és ballon kabát volt rajtam, olyan kb. fenékig érő. Délután is ugyanúgy voltam, csak a sálat levettem. De egyáltalán nem volt melegem.

Az a lényeg, hogy rétegesen öltözz és aztán leveszel valamit, ha már meleged van.

2014. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A sál az vékony vagy vastagabb és hogy viseled?
2014. márc. 27. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan vastag, kötött, téli, de nem is a legvékonyabb. Többféleképpen szoktam hordani, éppen amilyen kedvem van :) Meg szoktam váltogatni őket, hogy éppen melyik illik legjobban az aznapi szerelésem színeihez. Aztán ha még jobb idő lesz, akkor kendőt szoktam már csak hordani.

Nekem reggel nagyon fázna a nyakam. Aztán meg ha melegem lesz, csak berakom a táskámba, vagy ha kisebb táska van nálam és nem fér bele, akkor rákötöm.

2014. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi nem igazából tudom eltalálni a megfelelő sálhordást azért kérdeztem meg.
2014. márc. 27. 18:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vagy egy jó vastag kötött pulcsiban megyek, vagy simán kabátban :D 16/L
2014. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most még kabátot mert reggel még hideg van, később farmerdzsekit fogok. Én már nem hordok sálat, se kendőt, de azért reggel még egy kendő van hogy elkel. Nekem körsálam, meg körkendőm van, azokat simán körbetekerem, a sima sálat meg kendőt is 2-3X körbetekerem a nyakamon és kész (nem szorosra hanem lazára).
2014. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xxhector válasza:

a rendelést



- egy frissen diplomázott bölcsész

2014. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lakatos Günther ***** válasza:
Tangabugyit
2014. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!