Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt nőnek tornacipő?...

Felnőtt nőnek tornacipő? Vélemények?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok, sose hordtam magas sarkú cipőket, de mostanában általában már csak tornacipőket (Converse stb.) hordok. (Nőies cipőket elvétve hordok, bent állnak a szekrényben). Az életmódom vagy a munkám nem követeli meg, hogy elegánsan öltözködjek és egyébként nem öltözöm szakadtan, csak állandóan sportosan (farmer, póló, blézer, ilyesmik), ápolt vagyok, szolid sminkkel.


De az utóbbi időben kezdem észrevenni, hogy ezt sokan igénytelenségnek tartják. Miért baj, ha valakinek ilyen a stílusa?


2014. ápr. 4. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Mindenki hordjon amit ő akar, én ezt mondom. De ettől még mindenkinek van véleménye is, ami szintén nem kéne hogy gond legyen.

Például itt vagyok én, azt gondolom hogy a tornacipő tornaórára való, a Converse meg külön gáz, mert az emberek +10ezret ráfizetnek a kínai tornacsukára hogy kapjanak rá egy csillagot meg márkanevet. Ennek mi értelme?

De ez az én véleményem, és mit számít ez neked vagy másnak? Ne idegen emberekre hallgass. Öltözz ahogy te akarsz. Az igénytelenség meg máshol kezdődik.

2014. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha illik hozzád és az öltözékedhez akkor nem gáz. Főleg, ha olyan a munkád, hogy nem kell kiöltözni. Esetleg próbálj meg másfajta lapos cipőket is: balerina, vagy van olyan vászon vagy bőrcipő, amit vitorlás cipőnek hívnak. Nem muszáj mindig tornacipőt hordani akkor sem, ha a lapos cipőket szereted.
2014. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem munkahelyre valóm ez igaz. Szabadidőmben én is hordok ilyesmit.
2014. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy öltözködöm és a korom is pont ennyi, sose tűnt fel hogy bárki igénytelennek tartana. Mondjuk engem különösebben nem is érdekel mások véleménye. Ha meg nekem nem tetszik valami, azt megtartom magamnak :).
2014. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért ne?
2014. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a Converset. Ha dolgozom elegánsnak kell lennem, örülök, ha szabadidőmben farmert hordhatok tornacipővel. Szeretem mert szinte mindennel kombinálható.
2014. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz:)
2014. ápr. 6. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyenekkel foglalkozni, semmi baj nincs a tornacsukával. Én is hordom, 24 vagyok. Aki akar, öltözzön minden nap elegánsan, de engem meg ne akarjon megváltoztatni..
2014. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!