Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén még divat lesz a Jack...

Idén még divat lesz a Jack Daniel's -es póló?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem divat lesz, de ha mégsem akkor sincs semmi gond :) Ha tetszika Jack Daniel's -es póló akkor nyugodtan vedd fel... Nem kell menni mindig a legujabb divat után :)
2014. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

aaa nem. az mar lejart.. persze ha mar van olyan polod, hordhatod, senki se fog leszolni ezert de ha azert kerdezed, mert most szeretnel ilyet venni, akkor viszont ne.

esetleg azt lehet megcsinalni, hogy megcsinalod crop top-pa, ugy viszont tenyleg nagyon szuper :-)

17/L

2014. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Istenem kit érdekel hogy divat-e!? tetszik hordod, nem tetszik nem hordod. Annyira egyszerű
2014. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik nekem olyan polo akkor most miért ne vehetnék??

Nem kell mindig a legujabb divatok után menni..

Ha van olyan trikód akkor nyugodtan hord :)

Ha meg nincs és venni szeretnél akkor nyugodtan vegyél és hordjad! :)

2014. ápr. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap vettem ilyet, nem tudtam hogy valaha is divat volt mert errefelé senki nem hordja.

De egyébként is ki a francot érdekel? A divat csak egy irányadás, nem követni kell mint a birka hanem ötletet meríteni belőle ha neked nincs saját ötleted. De azt sem kötelező.

2014. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as, ha téged nem érdekel a divat akkor nem. Kell olvasnod/válaszolnod a divat kategóriában.


Egyébként már lejárt neki.

2014. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

egyébként nem nekem lenne(én úgy vagyok vele,hogy ha tetszik felhúzom,ha nem,nem:D),hanem egyik rokonom jön nyáron(úgy volt,hogy tavaly jön,de mégse tudott eljönni),és Ő nagyon ilyen divatozós,és tavaly akart pólót,de náluk nem talált olyan színűt,amilyet akart:)

2014. ápr. 7. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél neki, ha "divatozós", mert már gáz!
2014. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8:közben rájöttem,hogy inkább megvárom,és együtt elmegyünk vásárolni:)
2014. ápr. 9. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!