Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek cipőt ballagásra?

Hol vegyek cipőt ballagásra?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék nagyon drágát max. 8000 ft legyen.és ne elgyen túl nagy a sarka. telitalpú is lehet, és fekete vagy fehér legyen.

Már néztem a Deichmann-ba de nem volt nagy választék,meg olyan se ami megfelelt volna az én ízlésemnek



2014. ápr. 7. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Drága! Honnan tudjuk, hogy milyen cipőbolt van nálatok?


Mondhatom én, hogy menj és nézz szét a Reno-ban, Humanic-ban, CCC-ben, Tamaris-ban... ha nincs a közeletekben...

2014. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Budapest.. drágám
2014. ápr. 7. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Bőség zavara? Gúnyolódás helyett talán végigjárhatnád az ajánlott boltokat.
2014. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jajj ez a bajod hat bassz*s Budapesten élsz ahol a legtöbb bolt van de neked ez a bajod hogy nem tudsz hol venni cipot... mas annak orul ha van deichmann a kis varoskajaba vagy egy rendes bolt.nem tudom hogy miert nincs valasztek,mert sztm (en is neztem magamnak cipot) azt meg majd kesobb is tudod hordani linkelek egy parat es mondd emg melyik tetszik neked lehetoleg feketet valasztok.
2014. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

2014. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
istenem,úgy látszik ma minden ember hülye... az első "válaszoló" kezdett el kötekedni,csak mert kifelejtette egy aprócska dolgot!
2014. ápr. 7. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Deichmannban jók és olcsók, menj el egy nagyobb üzletbe, én is ballagok és ott találtam. ccc-ben szerintem túl magasak... Sebastiano és Humanic is jó szerintem, csak mkicsit drága.
2014. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. ápr. 8. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!