Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fecske fürdőgatyáról mi a...

Fecske fürdőgatyáról mi a véleményetek? Helyette mi más lenne jó?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó, neki ilyen fürdőcucca van, mindig is gáznak tartottam ezt a fajtát, de nem merek neki szólni. Őt nem érdekli a divat, se azt hogy furán néztek rá a strandon mert ilyesmit már senkin nem láttam rajta kívül. Szerintetek milyen egyébként a fecske fürdőgatya? Tetszik ez valakinek?

Esetleg vennék neki egy jobb fajtát, de milyet kéne szerintetek ami megfelel egy nagyon vékony átlagsrácnak?


2014. ápr. 7. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A térdgatyás vagy térd alá érő, nagyon hosszú, nagyon nem tetszik. Furán is áll, amikor már vizes, kényelmetlen is lehet.

Talán a rövidnadrág szerű lehet jó, aminek tényleg rövid a szára.

De nekem még a fecske tetszik a legjobban :D Láttál már vízilabdás fiúkat? Na, ők miben vannak??? Fecskében!!! :)

2014. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1-es: pont ez az, fecskét leginkább az usziba vesznek fel, mint ahogy oda nők is inkább egyrészest, esetleg kimondott úszódresszt, amit strandra nem. Ilyesmi jó lenne szerintem, ha nem lötyög a szára.
2014. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A fecske szerintem is gáz..ha ragaszkodik a feszülőshöz, akkor már inkább hordjon olyat, aminek hosszabb a szára.
2014. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Az 1-esnek igaza van!

Strandon furdeni,barnulni akar az ember,nem "csadorba" bugyolalava foni!

Rohogni szoktam a sok hulyet a terdig ero vizessen ratapadt menni nem tudo f..aszt ebbe a szarba,mondvan csak ne hogy latszon valami a f..aszombol mert hova is vezetne?

Mondjuk a 20-as evekbe,mikor nem volt szabad semminek se latszani ne ,hogy megszoljak az embert...

Egy szo mint 100 egy hulye 100-at csinal,majmoljuk egymast!

Szerintem a fecske kenyelmesebb,es praktikusabb es nem utolso sorban sem veletlenul lett kitalalva!

2014. ápr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, csak a link maradt le, de buta vagyok szóval ilyenre gondolok [link] se nem fecske, se nem térdig érő izé
2014. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de ebben ugyanúgy látszik minden, mint egy fecskében, csak hosszabb a szára.
2014. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De ez sokkal jobb, mint a fecske, sztem.
2014. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A fecske is jó, ha jó a fazonja.

Itt van pár különféle vagány fazonú fürdőgatya :)


[link]


[link]


[link]

2014. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

6-os! Miert olyan nagy baj, ha minden latszik?

Ezek szerint te szegyelled magad?

A csajok erre kivancsiak mint ahogyan mi is pl. A mellukre,tehat igy vagyunk egalba, mi mindenre kivancsiak vagyunk de ok nem lathatnak semmit?

Ok sem vesznek a furdoruha ala mellszoritot mert mondvan ur isten minden latszik az nagyon gaz!

Ez egy beteges 21. Szazadi beidegzodes a fiuknal,hogy dugjuk el magunkat a ruhainkba...

2014. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz a fecske, de csak akkor ha az illető aki viseli ki van gyúrva, tehát akkor gáz ha mellé pocak is jár..
2014. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!