Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok ajánlani webáruházat...

Tudnátok ajánlani webáruházat ahol magamnak vásárolhatok?

Figyelt kérdés

Nem babás téma, de gondolom többen is vagyunk hasonló cipőben.Gyerekkel vásárolni, hát, hogy úgy mondjam, nem buli :-) Itt a tavasz és eléggé le vagyok rongyolódva :-)

Apa sokat dolgozik, keveset van itthon, egyedül nem tudok menni vásárolni. Nektek van tuti bevált webshopotok ahol jó minőségű ruhákat árulnak kedvező áron?



2014. ápr. 9. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a net webáruházakkal, googlezz rá és találsz milliót. Én külföldről szoktam rendelni, mert ott szebb ruhákat találok. Ott az ebay is, sok olcsó és jó cucc van.
2014. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a bonprixet.

De nem nagyon szeretek úgy vásárolni, hogy nem próbálom fel előtte. Már megjártam így.

Nekem 3 éves a lányom és nem lehet elmenni vele ruhát nézni, mert egyszerűen kihúz az üzletből, "anya menjünk, menjünk tovább".

Barátnő, nagyszülő, testvér valaki aki segítene, nincs?

Nekem nincs. Így én is bajban vagyok most.

2014. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ha nagyon akarnám meg tudnám oldani, de egyszerűbb lenne netről rendelni. gugli tényleg sokat kidob, de sajnos jártam már pórul, nagyon vacak cuccot kaptam, ezért kérdezem hogy nektek mi vált be. Szerencsére szabvány méretem van, próba nélkül is vehetek szinte 99 % hogy jó lesz rám.

Külföldről hogy oldod meg a fizetést? Gondolom utánvéttel nem lehet, hitelkártyám meg nincsen....

2014. ápr. 9. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyar oldal annyiban jobb is, hogy tudsz cserélni. Én még nem rendeltem a Bonprixtől, de talán ez a legismertebb. Ha tudod mi az ami jól áll, akkor rendelj nyugodtan, én inkább felpróbálnám.
2014. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Olcsó szép cuccok, én személyesen szoktam náluk vásárolni, mert hozzám közel vannak.

Utánvéttel küldik a kiválasztott ruhákat. rendelni üzenetben tudsz tőlük.

2014. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a ruhozon.hu n szoktam. Maximum 2 nap alatt kiszallitjak, van használt és új ruha is. Brands.hu is jó csak kicsit drágább
2014. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!