Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hűvösebb időben ugye...

Ilyen hűvösebb időben ugye nem nagy "divatbűn" hosszúszárú csizmát felvenni?

Figyelt kérdés
Tudom április van meg ilyenkor már nem szoktak, de ma regel például két fok volt.
2014. ápr. 10. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Mi az, hogy "divatbűn"?
2014. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezem egyszerűbben: Nem gáz/ciki/égő/kínos a csizma hordása ilyenkor?
2014. ápr. 10. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor felejtitek már el ezeket a hülyeségeket, hogy bármi is ciki, gáz, stb? Ha te csizmát akarsz felvenni akár a nyár közepén akkor vedd fel és kész. Senkit nem fog zavarni. Két fokban meg egyértelmű hogy nem nyári cipőt húz az ember hanem olyat amiben nem fázik.
2014. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne bármilyen formában baj, hogy két fokban csizmát hordasz? Inkább az a nem normális, aki ilyenkor is szandálban és strandpapucsban indul el otthonról.


Meg egyébként is kit érdekelne, ha ciki volna?

2014. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még esett is, hacsak nem bundabéléses nyugodtan felveheted.
2014. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyik nap egy térd fölött érő rucival vettem fel csizmát, harisnyával. Nagyon jó visszajelzéseket kaptam. Stílusos, tudni kell viselni.

by:stylist

2014. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vegul is nem,mert lattam en mar falon pokot!

A mai hulye pitcsakon olyan cuccok vannak ,hogy nem hiszem ez barkinek is szemet szurna vagy foglalkoznanak veluk..

2014. ápr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!